Przepraszam jak AśkaK wspomniała mam urwanie głowy, dwie przylepy które upodobały sobie robić siku na moją kołdre i włazić za komputer, robić koopke za łóżkiem wspinać mi się na głowe :shake::loveu: Do tego pranie koców po Ksumi bo czasem mimo ze ma maty - rozkopuje je i na nie siusia @_@" No i jeszcze moja choroba a mama w delegacji i wroci dopiero za kilka dni. W ogóle to chyba musze załozyć sobie osobne konto na dogo ;)
Mam nadzieje że na dniach wydam te małe diabły :diabloti: więc jeśli już pojdą sobie do nowych kochających domków, dom tymczasowy jest otwarty dla ślepotka, no ale maluchy muszą być 'out'.
Iza