Morusku , mam nadzieję, że bawisz się z moim kotkiem Simonem za tęczowym mostek, który dokładnie rok temu wyszedł z domu i nie wrócił więcej.... Opiekujcie się sobą wzajemnie. :-( :bluepaw:
Poza tym wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Simona z okazji Bożego Narodzenia.