[quote name='Agnie Koty']Trochę się boję, zawsze miałam do czynienia z kociakami,:oops:[/quote]
oj, nie ma się czego bać :) Przez mój dom przewinęło się już tyle kotów, kociaków, że głowa mała... Same znajdy... Ale przy dorosłych jest według mnie mniej problemu.
Nie martw się! :p