Jump to content
Dogomania

volontariuszka

Members
  • Posts

    253
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by volontariuszka

  1. no no no! to teraz Usia na wakacje jeździ :cool3:
  2. Dzięki dzodzo ! :lol: Olu, czyli po prostu zamiast mięsa twaróg plus reszta składników do twarogu i do mięsa.. chyba tak... :p ciekawe jak smakuja jabłka z twarogiem :cool3:
  3. [quote name='Agnie Koty']Trochę się boję, zawsze miałam do czynienia z kociakami,:oops:[/quote] oj, nie ma się czego bać :) Przez mój dom przewinęło się już tyle kotów, kociaków, że głowa mała... Same znajdy... Ale przy dorosłych jest według mnie mniej problemu. Nie martw się! :p
  4. Pianko, ja rozumiem , że tęsknisz... Niedawno zmarł mój schroniskowy ulubieniec(tylko że kocurek :placz: ). Ale pamiętaj , że musisz żyć dla innych psiaków i to dla nich być silna!
  5. jeju! cos ten temat przysechł.... Co u psiaka ??? dawać nowe zdjęcia, może ktoś by go ogłosił na allegro, jesli jeszcze nie jest?? Nie można się poddawać! przecież to piękny psiak!
  6. są jakieś wieści odnośnie żywienia Almy?
  7. Witam Nataszko! :):):) oj, myslalam, ze Ci sie nudzi :cool3: jeju, jutro nie wiem czy dam rade i czy bede w domu. Najpierw musiałabym ich poszukać :eviltong: a co ja mogłabym jeszcze dać na bazarek?
  8. oj! cieszę się, że kolejna schroniskowa psinka znalazła domek. Słodka ta Megi :loveu:
  9. jejuu! dawno tu nie zaglądałam. Dobrze, że jakos piesek otrzymał budę. Może taką prowizoryczną ale lepsze to niż sam balkon.:p A co teraz u psiaka?
  10. Skoro tak to myślcie o tym, oj myślcie :p
  11. a po co ma ktoś zaglądać jeśli nic nowego tu nie ma?! wstawisz jakieś nędzne zdjęcie (i to Piega :eviltong: ) i myślisz, że tłumy będą pchać się do tego tematu?! oj Ty TY! to jutro musisz to nadrobic :) P.S. Wybaczam Ci. nie musisz mnie przepraszać za swoje lenistwo ;)
  12. haha! niezłe to ostatnie zdjęcie... Takie uuurocze :loveu:
  13. 40dkg mięska to według mnie mało... ja jem np dużo więcej... :lol:
  14. Ty to się lenisz tak bardzo jak nikt inny! co to ma znaczyć?! zdjęcia sprzed prawie tygodnia?!?! :mad: Ty chyba chcesz po głowie ode mnie dostać! zła Ty :)
  15. Ty to się lenisz tak bardzo jak nikt inny! co to ma znaczyć?! zdjęcia sprzed prawie tygodnia?!?! :mad: Ty chyba chcesz po głoie ode mnie dostać! zła Ty :)
  16. jak dobrze, że ma domek :):) niech jej się żyje dobrze!!! :multi::multi:
  17. hehe! ale śmieszne te psiaki! :0 na żywo nigdy takich nie widziałam. Dużo jest hodowców dlugowlosych weimarow w Polsce? A ile te psiaki już mają? (chodzi mi o wiek)
  18. nooo! pisać co u psiaka i jak sprawa na allegro się ma! Są jacyś zainteresowani??
  19. oj, pewnie jest mu dobrze... ale czy lepiej niż u Ciebie to wątpię.... bo gdzie miałby lepiej... Szarotko, nie martw się już... Jesteśmy z Tobą!
  20. dobrze, że kociaki znalazły domek. :multi: Oby [COLOR=Navy]Marinie [/COLOR]też się udało! trzymam kciuki!
  21. niestety mogę tylko podnieść! :-( Gdzie wasz dom? :-(
  22. czyli albo mięsa albo reszta tych produktów? czy źle czytam? A co to jest "wołowina pręga"? :p
  23. uuuuooooo!! A widzicie! wszyscy tak się zamartwiali, czy to będzie już jego stały dom. :) a Tu się okazuje, że trafił na wspaniałych ludzi. I może przy nich stanie sie ruchliwszy.:) Przekażą mu trochę energii i bedzię dobrze :):) :multi:
  24. oj, uwielbiam ten temat. ! :lol: człowiek może tak sobie na nim humor poprawić :D oj wspaniałe wszystkie metamorfozy :lol: GRATULUJĘ WSZYSTKIM, którzy przyczynili sie do nich! :)
×
×
  • Create New...