-
Posts
4079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by natalia_aa
-
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Niestety nie wiadomo, pewne jest, iż jest to choroba wirusowa. Jest podejrzenie, ale pewności nie ma. -
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Kolejne 3 maleństwa odeszły za TM [*] Zostały 3 maluchy, w tym 2 wyglądające naprawdę na silne, przydałby się pilnie na już dom tymczasowy, który wziąłby chociaż te 2 najsilniejsze, one mają największe szanse na przetrwanie! -
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
natalia_aa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Czyli nadal szuka nowego domu? -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Ponad 2 lata mam Dorę i nigdy do nikogo jeszcze nie puściłam takiej wiązanki, jak dzisiaj. Nerwy mi po prostu puściły... Jestem sobie na polanie, Dora na smyczy, ćwiczymy PT, akurat miałyśmy chwilę przerwy... I patrzę w oddali bawią się labrador z mixem owczara - szczeniakiem. Trzymam Dorę na tej smyczy, patrzę, ku**a zauważyły ją, lecą w stronę Dory. Owczarek na zawołanie kobitki i dziecka w miarę przystopował i odbiegł gdzieś, że kobitka go złapała, a laska, farbowana blond od labradora idzie powoli, podczas, gdy labek węszy w siatce z nagrodami Dory leżącej niedaleko. Wszystko byłoby ok, gdyby nie ta siatka, Dora wściekła się niemiłosiernie, zaczęła się wydzierać, labek zaciekawiony podchodzi to do Dory, to do siatki, trzymam ją krótko, podczas, gdy kobitka, spokojnie z flexi w ręku drepcze do labka. Mówię mogłaby się pani pospieszyć, bo zaraz k**wa puszczę psa w cholerę. Zapięła łaskawie labka i się zaczęło. Pytam: "Przepisów nie znasz, że pies na smyczy musi być?" ona: "Pies nie może być agresywny" ja: "To nie jest agresywny pies, chyba logiczne, że pilnuje żarcia przed obcym psem" ona: "a pozwolenie jest?" ja: (wściekła już na maksa) "jakie k**wa pozwolenie, mam kundla w typie ast, na liście pitbulla masz do cholery" ona: "mój pies posłuszny jest, w dogoterapii pracuje, z chorymi dziećmi, nie to co ta bestia" ja: "taki kurde posłuszny, że na zawołanie nie przychodzi i ma Cię w dupie i chodzi na wielkiej kolczatce, a co ma posłuszeństwo mojego psa, do pilnowania żarcia przed obcym psem" ona: "ten pies teraz na zwierzęta się rzuca, za chwilę dziecko pogryzie" ja: (nerwy totalnie puściły) "mam nadzieję, że trafi na Ciebie!" Dalej pisać nie będę, bo musiałabym same *** wstawiać, rozmowa trwała z 3 minuty, ale myślałam, że babsko nie ujdzie z życiem. -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Aha w treści ogłoszeń proszę dodaj, że sunia przed adopcją zostanie wysterylizowana. Inaczej debilów brakować nie będzie... -
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam, więc musisz jutro wtedy zrobić jakieś ;) -
Znaleziono straszą suczkę owczarkopodobną w Chwaszczynie.
natalia_aa replied to Edzia_'s topic in Już w nowym domu
Flama nadal czeka na dom. -
Kosia prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu, gdyż biegała między samochodami, koło naszego schroniska. Ale nie jest wcale taka cicha i spokojna, jak pisze Magda. Poustawiała małe psy, z którymi mieszkała na tyle, że te bały podejść się do misek, dlatego też zamieszkała nie na wybiegu, dla starszych, spokojnych psiaków, ale z 2 nieco większymi od siebie psami, a i tak nieraz i nie dwa im się odgryzie.
-
Gdyńskie boksery czekają na nowych opiekunów!
natalia_aa replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Bouba siedzi z psem mocno w typie boksera. Obydwa psy są leczone. Bembenkowi na dniach kończy się antybiotyk, wówczas po 14 dniach zostanie zaszczepiony, następnie po kolejnych 2 tyg wykastrowany. Bouba dostaje leki jakoś od tygodnia bodajże, więc jeszcze tydzień przed nią (ale tu muszę spr w pracy, jak jutro będę), wtedy zostanie osłuchana i spr, czy leczenie można uznać za zakończone, czy jeszcze przedłużamy. Procedura ta sama po 2 tyg szczepienie, po kolejnych 2 sterylizacja. olenka_f myśli o DT dla małej po szczepieniu. PS: Magda dołącz do tego wątku Bembenka, myślę, że tak będzie najlepiej. Obydwa psy są bardzo w typie. -
Wiadomo co stało się z sunią?
-
przyjacielska Kropka w typie amstaffa- szukamy domu!
natalia_aa replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wrzesień mamy od tygodnia, a tu nadal cisza. Czy sunia zamieszkała już w nowym domu? -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Ostatnie: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/088a7812.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/b4c92817.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/312e34cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/111974bc.jpg[/IMG][/URL] -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
[URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/1d865b1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/9b1f46eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/4d474a79.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/a50f35f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/b7f4d72b.jpg[/IMG][/URL] -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Ciąg dalszy: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/7b93cd8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/fd433de1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/92c07f78.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/ac2743d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/a20ab820.jpg[/IMG][/URL] -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
[URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/d05af331.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/fb9f171d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/24232b32.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/1acd2041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/37/fc82682c.jpg[/IMG][/URL] -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Rudka sierpień 2009: [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/90277ae6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/d0980602.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/0dcdae5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/acb8e374.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fothost.pl][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/623c01d2.jpg[/IMG][/URL] -
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Kolejny szczeniak dołączył do 2 najbardziej chorych, jest nawadniany, co kilka godzin. Jeżeli maluchy przetrwają najbliższych 10 dni będzie z górki i wtedy można myśleć o DT. Póki co jestem załamana, ale niestety na choroby wirusowe nie mamy wpływu, na pewno miałyby większe szanse, gdyby poprzedni właściciel zadbał o szczepienia. -
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.fothost.pl][img]http://www.fothost.pl/upload/09/36/c7f37da6.jpg[/img][/url] Kopiuję swoją wiadomość z wczoraj, z wieczora: Tak Junior i Lenka wyglądają pięknie... Pozostała 6 szczeniąt jednak czuje się fatalnie, nie mają apetytu, biegunka, wymioty, 2 z nich są w osobnym pomieszczeniu, są nawadniane co kilka godzin, dostają antybiotyk, specjalną pastę, lek podnoszący odporność, niestety wszystko wskazuje na to, że to choroba wirusowa. 4, które są razem też nie czują się najlepiej, u nich również pojawiła się niepokojąca biegunka i wymioty, również otrzymują leki... Będzie ciężko. -
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Juniora z DT: [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/69c47300.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/b2499a7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/006f442d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/6beab108.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/36/eb7340fc.jpg[/IMG][/URL] -
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Maluch nr 1, czyli mój ulubieniec, niestety odszedł 2.09 nad ranem za TM. Dzień wcześniej jeszcze biegał... Niestety w przypadku takich maluchów, z takich warunków zabranych, z tak małą odpornością takie sytuacje się zdarzają... Maluchy zaczynają słabnąć, 2 zostały dziś oddzielone od reszty, nawodnione płynem wieloelektrolitowym w połączeniu z wit B12. Doszła biegunka i nie wygląda to ciekawie... Póki co, żadne z pozostałej w schronisku 6 maluchów nie może iść do adopcji. Pako przebywający w schronisku w Dąbrówce jest już po kastracji. Podobno jest rewelacyjny, ciągle chciałby się przytulać. -
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
natalia_aa replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pies ma zapalenie ucha środkowego, bardzo zaawansowane już. Przez najbliższe 4 tyg będzie leczony, zobaczymy, czy przyniesie to efekty. PS: Pies został przewieziony celem konsultacji do naszych lekarzy weterynarii, w tygodniu porozmawiam z nimi, co i jak z Walentym. Szkoda tylko, że pies wcześniej nie został zdiagnozowany być może miałby większe szanse na odzyskanie pełnej sprawności. W przyszłym tygodniu może podjadę do Dąbrówki to osobiście poznam Walentego. -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Od Nafi, "lecę, bo chcę..": [URL="http://img412.imageshack.us/i/dsc0290l.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3510/dsc0290l.jpg[/IMG][/URL] -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
Takie maleńkie przygotowania robimy :evil_lol: O takie... [img]http://i557.photobucket.com/albums/ss12/filarska2/sierpien%20rudka/towarzyskie1/DSC_0549.jpg[/img] -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
I jeszcze jedno od Nafi: [url=http://img257.imageshack.us/i/dsc0302q.jpg/][img]http://img257.imageshack.us/img257/6528/dsc0302q.jpg[/img][/url] -
...:::DORA uratowana "majorko-amstaffka" // WAKACYJNIE:::...
natalia_aa replied to natalia_aa's topic in Foto Blogi
[IMG]http://i557.photobucket.com/albums/ss12/filarska2/sierpien%20rudka/towarzyskie1/DSC_0503.jpg[/IMG] [IMG]http://i557.photobucket.com/albums/ss12/filarska2/sierpien%20rudka/towarzyskie1/DSC_0504.jpg[/IMG] [IMG]http://i557.photobucket.com/albums/ss12/filarska2/sierpien%20rudka/towarzyskie1/DSC_0505.jpg[/IMG] [IMG]http://i557.photobucket.com/albums/ss12/filarska2/sierpien%20rudka/towarzyskie1/DSC_0506.jpg[/IMG] [img]http://i557.photobucket.com/albums/ss12/filarska2/sierpien%20rudka/towarzyskie1/DSC_0026.jpg[/img]