-
Posts
2580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by olifka
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Czy wy zdajecie sobie sprawę, że nagadałyście 5 stron? 50 postów, w ciągu dnia :-o Gaduły wstrętne :diabloti: Szkoła :placz:[/quote] Jakie tam odrazu 5:eviltong: Mam jutro chyba 7 lekcji:placz:
-
[quote name='Czarna_Owieczka']we wtorek mam z techniki, w środę bodajże z fizyki i pyta z WOS'u, w czwartek z chemii i niemieckiego kartkówka :placz:[/quote] Żartujesz sobie prawda???:-o
-
Heeej Blakulce:loveu:
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Nie przypominaj, mam jutro kartkówkę z historii :sad:[/quote] A ja mam kartkówe z historii we wtorek:placz:
-
[quote name='Czarna_Owieczka']Bry! :multi: Co tam u was? :razz:[/quote] Heeej:multi: U nas dobrze:cool3: Jutro szkooooła:placz::placz::placz: [quote name='Dobcia']Cześć;) [URL]http://i1.tinypic.com/4yrx1d4.jpg[/URL] ...wymęczony psi dywanik;)[/quote] Czeeeść:loveu: [quote name='Ola & Dianuśka'][URL]http://i18.tinypic.com/6h5qrmc.jpg[/URL] Piękna Bisia :)[/quote] Dziękujemy:loveu: [quote name='Pimpek'][URL]http://i18.tinypic.com/6h5qrmc.jpg[/URL] Co taka smutna minka ? Zalecam dużo długich spacerków,smakołyków i pieszczot :diabloti: I i proszę o foty :cool3:[/quote] Eee tam jaka tam smutna. Długich spacerków ci u nas dostatek. Rano 2 godziny, południe 40 minut, a wieczór się zobaczy:eviltong: Od smakołyków jest za gruba ale i tak dostaje:cool3: A pieszczoty to ona ma 24 godziny na dobe:evil_lol: Chyba se żartujesz:eviltong: Foty już były:eviltong: A ja wysłałam przed chwilą formularz do cavano i 30 września jedziemy na trening:multi::multi::multi: strasznie się ciesze:multi::multi::multi:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
olifka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i8.tinypic.com/4qi5fd0.jpg[/url] :roflt: Jakie ona pozy robi:lol: -
[quote name=':: FiGa ::']Gdzież bym smiała :evilbat: Giovani [18 lat] [url]http://i.esmas.com/image/0/000/004/549/giovaniNT_.jpg[/url] Bojan [17 lat] [url]http://imgserv.ya.com/galerias2.ya.com/img/a/a177c4f9a1324072i3.jpg[/url] [ten w środku :-P] Możliwe że dziś po raz pierwszy zagrają z dorosłą drużyna Barcy :loveu: O ile Ryjek ich wpuści :lol: :diabloti: Przepraszam że zasmiecam galerię :evil_lol:[/quote] Cały czas to robisz:angryy: O fuuuuuuu Ale brzydale:eviltong: [quote name='Pinczerek-Jacky']Dobry :multi: Co sie tutaj wyprawia :cool3::cool3:[/quote] Dobry:multi: Harce:evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa'] :mad: :mad: :mad: [/quote] Nikt mnie nie kocha:placz:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
olifka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Kofam nieustannie:loveu: :evil_lol:[/quote] :calus: :calus: -
[quote name='agaciaaa']dziwna jesteś :evil_lol:[/quote] Jaaaa?:placz: Jestem wstretna i dziwna:placz: Idę sobie stąd:placz: Foch:evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::']Mówie to ja - :angel: A ja mam dwie nowe miłości :evil_lol: Giovani i Bojan :loveu:[/quote] Nie denerwuj mnie:mad::evil_lol: A kto toooo?
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
olifka replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://images12.fotosik.pl/96/833ad8a4ded7345d.jpg[/url] Jaki on piękny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Marta_Ares']jejku sliczna jest:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jak ja lubie sznaucerki:evil_lol: :loveu:[/quote] Wieeem:loveu::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']To jest teraz lektura? :-o przecież Jeżycjada M. Musierowicz jest super!!!! kiedyś sie w tym zaczytywalam![/quote] Super? Mi coś nie idzie tak Musierowicz....:evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::']Tak, Ty jesteś wstrętna :mad: *RonaldinHo:evil_lol:[/quote] I kto to mówi:roll: Ronaldinio i kropka!:evil_lol:
-
[quote name='agaciaaa']Weźcie już przestańcie z tą jej wielkością :evil_lol: :mad: przecież ona jest malutka :loveu:[/quote] Ale ona już jest taaaaaaaka duzia:evil_lol:
-
[quote name='Pianka'][URL]http://i1.tinypic.com/4t5vccw.jpg[/URL] Zdolna Balbinka odbija główką:p[/quote] Normalnie jak Ronaldinio:evil_lol: Moja ciamajda jedna:evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
olifka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Dziękiiii :buzi: [/quote] Już mnie kochasz?:evil_lol: -
[quote name='agaciaaa']600 ston? Bez przesady :evil_lol:[/quote] Opium w rosole ma ok 250... To ile ja bede czytać? Kto mi policzy?
-
[quote name='agaciaaa']Zawsze to coś :evil_lol:[/quote] Jeśli książka ma powyżej 600 stron to bede ją rok czytać:-o [quote name=':: FiGa ::']jesteś wstretna :placz:[/quote] Jaaaa? :mad:
-
[quote name='agaciaaa']Leń!! :mad:[/quote] :evil_lol:Ale przynajmniej czytam jedną strone na dzień:eviltong:
-
[url]http://i9.tinypic.com/6gjglf8.jpg[/url] Jaki przystojniak:loveu::loveu:
-
[quote name='eria'][URL]http://i18.tinypic.com/6h5qrmc.jpg[/URL] oczko!!! jest!!! widzę oczko!!! :loveu::loveu::multi:[/quote] :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']:2gunfire:[/quote] Jak ja cię kocham wkurzać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='agaciaaa']Ja nic takiego nie mówiłam :razz: lektury są be :eviltong: chociaż przed maturą zrozumiałam swój błąd, kiedy próbowałam w kilka dni przypomnieć sobie wszystkie lektury :evil_lol: czytaj, czytaj!!![/quote] Hehe:evil_lol: Ale ja nieeeeee chceeeeee:placz: [quote name='Anetka83']super zdjatko:) [URL]http://i5.tinypic.com/2ldvplu.jpg[/URL] i prześliczna psinka :loveu:[/quote] Ooo witamy u nas, dziękujemy i zapraszamy czesciej:loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
olifka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i4.tinypic.com/52bgsn5.jpg[/url] Jaki on śliczny:loveu: -
[url]http://images13.fotosik.pl/82/d067b0278bab5b63.jpg[/url] Ale ona jest wielka:loveu: I rośnie i rośnie:loveu: