Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Miejmy nadzieję, że obserwator wkrótce zdecyduje się na Dogiego-nad czym się tu zastanawiać, taki śliczny pies!!!:loveu::loveu::loveu:
  2. Szukamy kogoś do sprawdzenia domku, bez wizyty przedadopcyjnej się nie obędzie-bo Oleńka to wyjątkowa kotusia:loveu:
  3. [quote name='justynavege']ech jak fajnie uchwycona minka Lisi :)[/quote] [quote name='yewcia1']Nowa fotka Lisi - robiło je dziś trio czyli Shanara + Córcia +Ulv;) [IMG]http://img454.imageshack.us/img454/1205/lisialk3.jpg[/IMG][/quote] Śliczna na pierwszą stronę maszeruj!
  4. Śliczna kicia szuka domku!!!
  5. Dogi idzie na wieczorny spacerek :painting:
  6. Oleńka szuka kochającego domku u odpowiedzialnego dogomaniaka![SIZE=1]Nie wierzę, że nie marzy się Wam taka kicia!:eviltong:[/SIZE]
  7. Przecież to jest ruda, czterołapna zaleta!-Widać na pierwszy rzut oka!:lol:
  8. [quote name='Tweety']Piotruś symulant :evil_lol: Dobrali się z Sońką, co nie Patsi?[/quote] Banda manipulantów wstrętnych:evil_lol:
  9. Kontynuujemy spacer:Dog_run:
  10. Lisia, prezentuj się panno na pierwszej stronie!:cool3:
  11. Wierzymy, wierzymy ten bidulek musi znaleźć domek!!!!
  12. Myszka na pierwszą!!!!!!
  13. Śliczna kicia, śliczny dzieciaczek i śliczny drapaczek-:loveu::loveu::loveu:
  14. Będzie krótko, bo jutro mam egzamin-spasiony diabeł Piotruś zostaje u mnie! Nie mam już siły szukać mu domku i znosić jego udawane choroby (on się przeżerał-stąd te sensacje jelitowe):mad: Ogłaszam, że okazja życia przeszła wszystkim koło nosa-grube, bure, chińskie Słonko od dziś może mówić do mnie mamo:lol:[SIZE=1]wcześniej musiał mówić:ciociu;)[SIZE=2]Fotki będą w najbliższym czasie, dziękuję wszystkim za pomoc i kciuki:Rose:[/SIZE][/SIZE]
  15. [quote name='Tweety']jedno już mam: jak miło odpocząć w pudełku z makulaturą [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/83/c30ca78c25ec2539.jpg[/IMG][/URL] na drugie mam na imię Gruba Dynia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/83/913fe8e260ad07d9.jpg[/IMG][/URL][/quote] Kochamy Grube Koty:loveu::loveu::loveu: Skoro jestem w temacie-gruby, chiński Piotruś też u mnie zostanie nie mam siły szukać temu diabłowi domu:diabloti: Poza tym zwróciliby mi go po dwóch dniach, taki jest niedobry:evil_lol:(bo który normalny kot stłucze trzy cukiernice w ciągu dwóch tygodni?!). Teoria Tweety jest prawdziwa-jeśli kot tymzasowy chce zostać na stałe to symuluje chorobę, Piotruś w tym celu się przejadał:mad:Teraz jest zdrowy, bo diabeł wie, że zostaje...
  16. Przypominam wszystkim o wyprowadzaniu Azorka...na pierwszą stronę!!!!
  17. Do góry ślicznoto!!!!:loveu:
×
×
  • Create New...