Będzie krótko, bo jutro mam egzamin-spasiony diabeł Piotruś zostaje u mnie!
Nie mam już siły szukać mu domku i znosić jego udawane choroby (on się przeżerał-stąd te sensacje jelitowe):mad: Ogłaszam, że okazja życia przeszła wszystkim koło nosa-grube, bure, chińskie Słonko od dziś może mówić do mnie mamo:lol:[SIZE=1]wcześniej musiał mówić:ciociu;)[SIZE=2]Fotki będą w najbliższym czasie, dziękuję wszystkim za pomoc i kciuki:Rose:[/SIZE][/SIZE]