Ogłoszenie do Wyborczej już wysłałam, w piątek powinno być na żółtych stronach. Nie napisałam, że Oleńka ma fiv napisałam tylko,że powinna być jedynym kotem w domu; poza tym,że jest łagodna, przytulasta itd. Gdyby ktoś sensowny dzwonił, niech nie przejmuje się odległością-jakoś transport się zorganizuje...