Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. [quote name='Macho']u Dogiego....hm jakby to ujac...kilka dni temu stracil...."swoja meskosc" :P --> zostal wykastrowany :) miejmy nadzieje ze to zwiekszy jego szanse na adopcje...moze sie troszke uspokoi...poza tym to nic nowego...czeka i czeka... :([/quote] To bardzo dobra wiadomość (ta kastracji) :evil_lol: Teraz tylko domku trzeba...:placz:
  2. Tygrynio idzie spać na pierwszej stronie!
  3. Do góry Tygryniu!!!!dlaczego ja dopiero teraz znalzłam ten wątek!
  4. Patsi

    MOPS+off

    Rozkoszne bobasy!!!:loveu::loveu::loveu:
  5. Kciuki za domek dla Azorka!!!
  6. Ale ona śliczna:loveu::loveu::loveu:
  7. No i ostatnie zdjęcie słodkiego, (za)grubego Piotrusia :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/15/cc29f367a4f5bd46.jpg[/IMG][/URL]
  8. I jeszcze raz jęzorek :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/15/9282a665e6519f9f.jpg[/IMG][/URL]
  9. Piotrusiowy języczek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/15/dbc52c709cdbd156.jpg[/IMG][/URL]
  10. Mogę Lisi wysłać ogłoszenie do piątkowej Wyborczej, tylko potrzebowałabym jakieś konkretne dane i czyjś nr telefonu.
  11. Domku znajdź się....:placz::placz:
  12. Azorku co z tym Twoim domkiem?
  13. [quote name='agula'] do góry Szukaj domku ślicznotku!!!!
  14. [quote name='Tweety']No i już nie potrzebna :-( Olcia znowu szuka stałego domu[/quote] Kurde :-(:zly7:
  15. Piękna Lisia już tak długo czeka na dom....:-(
  16. Niestety to napewno nie Azor, Azor jest rudy ima ogon, którym intensywnie macha. Kciuki za odnalezienie zguby!
×
×
  • Create New...