[quote name='Macho']u Dogiego....hm jakby to ujac...kilka dni temu stracil...."swoja meskosc" :P --> zostal wykastrowany :) miejmy nadzieje ze to zwiekszy jego szanse na adopcje...moze sie troszke uspokoi...poza tym to nic nowego...czeka i czeka... :([/quote]
To bardzo dobra wiadomość (ta kastracji) :evil_lol: Teraz tylko domku trzeba...:placz: