Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Jutro wizyta u weta, trzymajcie kciuki za Janka!
  2. [quote name='GoWa']Taka przepuklina często sie zdaża u kociakow, zwykle operuje wet przy okazji usypiania na kastrację. Ważniejsze teraz są chyba płuca i oko. Jutro postaram się coś Wam wysłać.[/quote] Dzięki ogromne:iloveyou:Mały ma apetyt, z noska lecą gluty, kicha co chwila, a na dole oczka to chyba krwiak. Mały dostał na imię Janek (jego braciszek nazywa się Tymek, więc wychodzi, że to rodzeństwo:Tym-Janek ;) )siedzi grzecznie w łazience, na rękach wtula się w człowieka i ciumka sweter.
  3. Myślę, że może przebywać w lecznicy do czasu znalezienia domu ale mimo fachowej opieki nie jest to wymarzone miejsce dla Blusika, tam wszyscy ludzie są zajęci-spacery krótkie, słyszy różne "płaczące" zwierzaki itd. Wetka wzięła go jakiś tydzień temu na wieś-tam byl szczęśliwy, człowiek miał dla niego czas, biegał skakał-jak nie ten Blusik ze zdjęć. OT-zapraszam do wątku kociaczka z przepukliną, którego dzisiaj złapałam na kopalni (słowa wsparcia też mile widziane;)): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104837[/URL]
  4. Dzisiaj z blondi2911 złapałyśmy na kopalni kociaka (braciszka Tymka, który jest też u mnie). Tymek, gdy został złapany 2 tygodnie temu był w niezłym stanie i myślałyśmy, że jego braciszek nie będzie w najgorszej formie. Niestety, pomyliłyśmy się. Okazało się,że kociak (ma 4-5miesięcy)jest bardzo chory :cry: Paskudnie świszczy mu w płucach, z noska leci mu katar,[B]ma uraz oka-prawdopodobnie mechaniczny ale do zaleczenia i przepuklinę wielkości łyżeczki do herbaty[/B] :cry: :cry: :cry: Maluszek pójdzie do weta dopiero w poniedziałek ale już dziś wiemy, że potrzebne są pieniądze na operację i ewentualne leczenie. Bardzo prosimy o pomoc, postaramy się targować z wetem ale operacja tania pewnie nie będzie, z całego serca będę wdzięczna za każdą wpłatę. Wpłat można dokonywać na konto: Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie ul. Jagiełły 5 m. 19 14 - 100 Ostróda Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001 z dopiskiem "Bytomskie koty" A oto zdjęcia małego bidulka, który grzecznie siedzi u mnie w łazience: Oczko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/121/6edf7a8145cb4f40.jpg[/IMG][/URL] Brzuszek z przepukliną (to ta wypukłość między palcami) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/147/1b723369d29b47fe.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/121/efc7b72470208bcb.jpg[/IMG][/URL] A tutaj maluszek: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/148/d6ac01292868b4e1.jpg[/IMG][/URL] Pomóżcie nam pomóc tej sierotce.... :cry:
  5. Wieści nie mam, miałam dzisiaj zaliczenie i nie zdążyłam dojechać do lecznicy (w piątki jest czynna do 16:00), brak smsa od wetki oznacza, że Blusik nadal czeka...:-(
  6. Mogę ją ogłosić-wyślij mi zdjęcia i tekst o niej (jakiś podstawowy-wiek, charakter itd.) na maila [email][email protected][/email].
  7. W piątek dowiem się co z zwierzakami, które ma pod opieką Pani wet. Ciekawe, czy był chociaż jeden telefon w sprawie Blusika....:roll:
  8. Nie tylko Blusik czeka na dom, do Pani wetki wróciła sunia z adopcji... Ludzie, którzy ją wzięli w piątek wieczorem wysłali wetce smsa, że "ma zabrać tego psa"...Aż się chce płakać-dobrowolnie wzięli sunię, wetka dała im ją zaszczepioną, wysterylizowaną i w ogóle full wypas (widziałam sunię przed adopcją, super-taka pieszczocha nieduża).I po kilku miesiącach w taki sposób... :evil: Popatrzcie jaka ona kochana: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/114/f45f3321904c94ba.jpg[/IMG][/URL] W piątek będę wiedziała jaki ma stosunek do kotów i innych psów.
  9. Blusik się pokazuje, może kogoś zauroczy....?
  10. Super, dzięki ogromne :loveu:
  11. [quote name='Bonsai']Mam kilka kont na innych serwisach ogłoszneiowych, jutro pieska poogłaszam - dziś już nie mam siły. ;)[/quote] Będę bardzo wdzięczna:Rose: [quote name='volontariuszka']ma śliczne imię. :cool3: ale kurcze te zdjęcia i tak są smutne. rozumiem że psiak na razie nie jest najweselszym stworzeniem na świecie ale mało zachęcająco wygląda... hmmm.. a poza tym lepiej wyglądałaby informacja o dokładniejszym wieku psiaka.[/quote] Piesio jest smutny, trochę kuleje ale to przejdzie. Zdjęcia słabe, bo robione w lecznicy. Może następnym razem, jak będzie pogoda wezmę go na spacer i zrobię mu zdjęcia (też nie będą super, bo Bytomskie widoki do najpiękniejszych nie należą). Blusik ma jakieś 5-6 lat(zmienię w ogłoszeniach), do onka trochę mu brakuje...no ale cóż...trzeba mu szukać domku....
  12. Dobry pomysł, ogłosiłam go na: allegro -> [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=299844397[/url] gumtree, kupsprzedaj, aleokazja, alegratka, kogielmogiel. Jeśli ktoś ma konto na innych portalach ogłoszeniowych, to będę wdzięczna za dodanie blusikowego ogłoszenia.
  13. [quote name='Bonsai']On jest cudowny! :loveu: Ma jakieś ogłoszenia??[/quote] Tak, powystawiałam go dzisiaj-allegro i inne portale. Mam nadzieję, że ktoś go adoptuje, bo do wetki wróci jutro z adopcji sunia (nieodpowiedzialni ludzi, aż brak mi słów...:angryy:). Dziękuję za kibicowanie Blusikowi!
  14. A to najnowsze fotki psiny. Kiedyś musiał mieć dom-zna podstawowe komendy, jest posłuszny, przytulasty.... W klinice mieszka obok kotów i nie robią one na nim żadnego wrażenia. Blusik podający łapkę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/112/d22a97f3ff37545c.jpg[/IMG][/URL] Blusik się tuli: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/112/d966fc5543e68c19.jpg[/IMG][/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/142/00e6c92e0c3324f1.jpg[/IMG][/URL] Smutne oczka wyparują Pana..... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/143/81b5470d75d33158.jpg[/IMG][/URL]
  15. Postaram się, żeby były-jeśli mi się uda-będą w piątek.
  16. Szczeniaki w gratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/915922_sliczne_szczeniaczki_czekaja_na_domki.html[/URL] Wstawiam je jeszcze w innych portalach ogłoszeniowych, potem podam linki. Edit: [url]http://www.eoferty.com.pl/id63611.html[/url] [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/0/Slaskie/Zwierzeta/Psy/Sliczne-szczeniaki-pilnie-szukaja-domow-Bytom.html,12007[/url] [url]http://www.kogielmogiel.pl/?view=showad&adid=60301&cityid=79&lang=pl[/url] [url]http://szukajzwierzaka.pl/Szukajzwierzaka/PrezentacjaZwierzaka/tabid/118/ItemID/371/Default.aspx[/url]
  17. Blusik potrzebuje domku, w rzeczywistości wygląda lepiej, po wypadku nie powinien zostać ślad...
  18. Pokazuj się smutasie!!!
  19. Blusik będzie miał allegro i ogłoszenia, myślę tylko, żeby zrobić mu inne, bardziej zachęcające zdjęcia. Na tych wygląda jak kupka nieszczęścia, no ale nie ma się czemu dziwić...bidulek tyle przeszedł....:-(
  20. Blusik, pokaż się światu...Może ktoś w tych twoich smutnych oczkach się zakocha...?
  21. Nawet nikt Ci nie kibicuje Blusiku....:-(
  22. W górę smutasie!!!!
  23. W górę klucho!!!!:loveu:
  24. Potrzebne pieniądze na hotelik dla Bazyla!!!!:placz:
  25. 17.grudnia 2007r. na ul.Chorzowskiej w Katowicach przy Os.Tysiąclecia znaleziono potrąconego psa-mieszańca owczarka niemieckiego. Pies miał szczęście w nieszczęściu-z drogi zabrała go wetka. Blusik leżał dwa dni w śpiączce, teraz już chodzi i wraca do formy. Mimo wielu rozwieszonych ogłoszeń nie zgłasza się jego właściciel (przypuszczano, że przed wypadkiem się zgubił). Blusik ma kilka lat, jest spokojny, koty nie stanowią dla niego problemu, nie lubi tylko innych psów. Zostanie wykastrowany. Przebywa teraz w klinice, nie jest to dobre miejsce dla psiaka, poza tym nie będzie tam mógł zostać na zawsze. Potrzebny mu jest kochający opiekun, który będzie z nim spacerował itd. Tak wygląda smutny Blusik.... EDIT: Blusik jest teraz w Cichym Kącie, jest już wykastrowany. Nowy opiekun pilnie potrzebny!!!! [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/138/c5a69f00493b5881.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/103/69c8d5200cdb0564.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/103/c21337901abf0735.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...