Dostałam wiadomość od pani:
[FONT=Arial][SIZE=2]Dalsze zdjęcia Liska. Lisek od dziś przebywa w schronisku w Bytomiu, ma nr 125, mam kontakt z personelem - gdy znajdzie się dom, zabieram go i dostarczam do domku. Ostatnie zdjecie pokazuje, w jaki sposób Lisek się u nas znalazł:)
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/195/462607fda77cc42a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/194/cde8090126af0cea.jpg[/IMG][/URL]
----------------------------
Lisek, z tego co wiem, wrył się pani pod wózek i tak się znalazł.
Jest mi smutno. :-(
[/SIZE][/FONT]