Jump to content
Dogomania

Patsi

Members
  • Posts

    2829
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patsi

  1. Podnosimy małą Lamię!!!:loveu:
  2. Potrzebne pieniądze na hotelik!!! Kto może pomóc???:placz::placz::placz:
  3. Pokazuj się światu Bazysiu!!!!
  4. Śliczny psiak, niestety mogę tylko podnieść i rozesłać informacje dalej...
  5. Ciągłe kciuki za skuteczną rehablitację!!!!!!!
  6. Takie wieści to dobre wieści;) Wierzę, że przy takiej opiece Bacik w nowym roku będzie szalał na wszystkich łapinkach. Cioci Tweety życzę mnóstwa cierpliwości, by nadal mogła tak wspaniale troszczyć się o zwierzęta:loveu:
  7. Szkoda go, bardzo....:placz::placz::placz:
  8. Co u Was słychać? Jak tam Bacik i Nikusia?
  9. Śliczna jest:loveu::loveu::loveu:Kciuki za domek!!!!
  10. Są postępy i domek się kroi!!!!!:multi::multi::multi: Oby tak dalej!!!!
  11. Śliczny dobek, oby mu się poszczęściło i szybko znalazł domek. Mocne kciuki!
  12. [quote name='Tweety']Ja też czekam na podrapanie TĄ łapką. Na razie świetnie mu idzie tymi pozostałymi:diabloti: Tez opanował tę sztukę do perfekcji:evil_lol:[/quote] Pewnie Bacik nie może się doczekać, kiedy pójdą w ruch wszystkie łapki:diabloti: A jak tam domek dla Nikusi? Ciągle cisza? [SIZE=1]Mojego Otiska też nikt nie chce...[/SIZE]
  13. Baciczku kochany, zdrowiej...Zrób nam wszystkim prezent na Święta i pomachaj cioci Tweety łapusią....:razz:
  14. Kciuki za domek dla maluszka,Chrobotek jest boski:loveu:
  15. [quote name='Tweety']Zrobiliśmy dzisiaj dwa podejścia na laser. Za pierwszym razem był tłum ludzi więc pojechaliśmy wieczorem ponownie, po 21. Bacik dzielnie znosi laser, prawie, że usypia przy nim :) Masujemy łapkę i tutaj już niestety jest gorzej, bo zaczął gryźć i drapać, więc trzeba trafić na moment gdzie wybiera się do spania.[/quote] Dzielny, mały Bacik i wspaniała , cierpliwa ciocia Tweety :loveu:
  16. Śliczne psie bobaski:loveu: Życzę wiele cierpliwości, cioteczko Halbino;)
  17. Nikusia przypomina wszystkim, że szuka swojego Człowieka!!!
  18. Cieszę się, że są pierwsze efekty:multi: Oby tak dalej...Wracaj do formy kociaku, kciuki nieustające!!!!
  19. Musi być dobrze, Tweety myśl pozytywnie...Ciągle trzymam kciuki i w imieniu maluszka proszę o wpłaty na jego leczenie...
×
×
  • Create New...