Ale wieści!!! Kocurek jest bardzo przyjacielski, więc myślę,że warto mu szukać domu. Jeśli tylko kocurek od mojej koleżanki zostanie wydany, myślę,że będzie mógł u niej czekać na nowy dom.
Na psy reaguje chyba średnio, gdy żebrał przed sklepem na widok psów uciekał,a na podwórku u Wandzi na widok i szczekanie Hektora nastroszył się i syczał.