[quote name='abra64'][B][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/icons/icon1.png[/IMG] Potrzeba mu tylko miłości i ciepła jest taki bezradny czy mu ktoś pomoże ??? [/B]
[INDENT][B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]
[INDENT][IMG]http://images41.fotosik.pl/595/3bc94aebe60bf9cbmed.jpg[/IMG]
Ten dziadzio bardzo potrzebuje tymczasu, siedzi cały czas w kątku, w swoim kątku. Chyba nie słyszy, ma początki zaćmy, ale widzi. Wyciągnęłam go wczoraj z jego budki żeby poczuł trochę trawki pod łapaki chociaż. Bardzo pomalutku je z ręki, jak wyczuł jedzenie to źrenice mu się rozszerzyły do 5-złotówek. Schrupał całą parówkę w kawałkach. No on nie ma szans się dopchać do michy, tym bardziej że jest w otoczeniu młodych, sprawnych psiaków. Nie jest chudy, ale to nie znaczy że nie głodny.
Robi wszystko bardzo wolno, ale jest sprawny, chodzi pomalutku, wysikał się na trawce. Większość czasu spędził u mnie na rękach i nie protestował. Zamiast sierści ma jedną wielką skorupę. Teraz to może go trochę grzeje, ale na pewno jest strasznie niewygodne. Nazwałam go Czesio. Łudzę się że ktoś przygarnie go na dożywotni tymczas. Zasługuje na ciepły kątek w domu. [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
Więcej jego zdjęć:
[IMG]http://images39.fotosik.pl/596/3c06517dfb2f44e0med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/601/e099c35f61b6c6a2med.jpg[/IMG]
może coś zaradzicie dziewczyny?
[/INDENT]
[/INDENT]
[/QUOTE]
A co z tym pieskiem? Wie ktoś?