Jump to content
Dogomania

Boxer_lover

New members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Boxer_lover

 1. Wiem, że offtop, ale to wspaniałe, że pies Cię znalazł. Myślę, że tylko bliskość go ocali, ale przy okazji musisz się dowiedzieć, czego konkretnie rodzice się boją. Jeśli bałaganu, to da się przeżyć, do tego da się przekonać, do dobrze zadbany pies sam w sobie nie robi syfu, chyba że konsekwentnie niszczy. Jeśli ogólnie Bobika, to będzie lepiej poszukać mu domu. Dużo wody upłynie, zanim ich przekonasz.
 2. ale było to szczypanie, czy agresywne gryzienie? wiem, że z punktu widzenia gościa to nie bardzo ma znaczenie, ale z problemem radzić sobie będziesz inaczej. też przychylam się do zdania o kagańcu.
 3. niestety w takim wypadku adopcja, niezależnie od rasy, będzie wyzwaniem. Ale nie ma rzeczy, których nie da się ogarnąć, choć początki mogą być ciężkie. lepiej też, żeby pies trafił do domu, w którym właściciele wiedzą, jak się zachować wobec zwierzaków, a nie do przypadkowych ludzi, których przytłoczą początkowe problemy
 4. u nas się sprawdza zalewanie suchej karmy wodą gorącą. dajemy to, jak już wystygnie. jak pies marudzi (zaczęła na stare lata), to wtedy jej dodajemy oleju z łososia dla psów i marudzenie zamienia się w 'więcej, więcej".
 5. No właśnie! nie macie wrażenia, że każdy bokser ma adhd do czasu ukończenia kilku lat?
 6. Nie lubię kolczatek. Moja obecna psina miała ogromny temperamet od początku, ale wychowanie obyło się bez kolczatki, wyłącznie na półzaciskach.
×
×
 • Create New...