Jump to content
Dogomania

marlena098

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marlena098

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, ja już założyłam wątek na temat Bobika. Jak wspominałam - ma 6 lat jest kundlem,bardzo ładny pies. Jest u mnie na dom tymczasowy. Szukam dla Niego domu. Jeżeli nie możecie go przygarnąć, popytajcie proszę znajomych. 1.webp 2.webp
 2. Jest ona i treserem i behawiorysta, opinie na internecie ma dobre. Czytam że m. In psa 7 letniego potrafiła oduczyc niepożądanych zachowań.
 3. Mieszkam w Radzionkowie niedaleko Bytomia trochę dalej od Katowic. Właśnie byłam umówiona ale co chwile coś się. Działo, to Bobik uciekł i nie wrocil na czas kiedy byłyśmy umówione. Planuję w przyszłym tygodniu się z Panią behawiorysta zobaczyć.
 4. Podwórko nie jest ogromne ale jest duże. Ogrodzenie właśnie chcemy założyć siatkę żeby nie przeskakiwal bo wiemy gdzie. Proszę o rady jakieś bo ja go nie chce przywiązywać. Ale dziś np o dziwo nie szczekal już potem jak gdzieś szłam albo do domu albo w ogóle. Może sam zacznie się oswajac. Jednak na spacerze jak byłyśmy z mamą to ciągle mnie pilnował. Jak się oddaliła z nim to za mną patrzal. To kochane z jednej strony a z drugiej boję się że zbyt przywiązany.
 5. Zostawiłam go raz na ganku jak żadnego z nas nie było. Nowe rolety rozwalone, perfumy rozbite więc pewnie chodzi o niszczenie też bym się bała. Nie boją się Bobika, on jest mega łagodny. Z mamą to wspólna decyzja bo z jej zakładu pracy go wzięliśmy.
 6. Problem doszedł taki ze Bobik ucieka przez nasze ogrodzenie które wcale nie jest małe. Jak mogę go tego oduczyc? 0
 7. Ja właśnie szukam tylko to nie jest takie proste.. Bo on jest kundlem który ma 6 lat jest po przejściach. O tej Pani akurat opinie czytałam i jest sprawdzona. Znaczy nie wiem - zobaczymy. Też jak u mnie dostanie plan to będzie mogła go przekazać dalej. Jak x nim postępować. Ale mam jedną zainteresowana która kocha zwierzęta. Ja. Je też kocha. Tylko rodzice. Psy lubią ale bardziej takie małe. Ja go po prostu chciałam uwolnić od. Klatki. Tu i tak ma trochę lepiej - miłość jedzenie. Wodę nie zamrożone jak tam. I nie śpi w kupach.. Dziś jest na ganku i nawet się uspokaja, jak wyjevhalismh to sąs
 8. Biore ale nie na cale dnie dopiero 4 dzień ujest u na.s. Skupowalam mu zabawki karmie. Chcę go piescic ale po rozmowie telefonicznej z behawiorysta mówiła żeby narazie go ignorować.. Próbuję być stanowczaw ale ja nawet krzyknąć nie umiem. Co. Chwilę. Sobie ucieka z podwórka. Przez wysokie ogrodzenie, nie chce go wziąć do sznura ale boję się że w końcu wpadnie pod auto. Narazie nie robie wraca sam. Nie mogę go trzymać ciągle w domu - rodzice nie chcą. Jak nawet ktoś jest w domu to piszczy za mną. Aktualnie trzymamy na ganku go jest chyba trochę spokojniejszy..
 9. Witam, zacznę od tego ,że na forum jestem nowa i od tego że na czwartek jestem umówiona z behawiorystką. Przygarnęłam, na dom tymczasowy a pewnie na stałe raczej już psa.. 2 lata w schronisku, 2 lata w Kojcu w gnoju w zakładach. Bobik miał chyba ciężkie zycie.. moim błędem było to, że chciałam mu nadrobic w dwa dni chyba : głaskanie dopieszczanie itd.. No i mam : lęk separacyjny. Bobik póki co u nas jest na zewnątrz nie w domu,< mieszkam w domui jednorodzinnym>, jak zsotał n noc w garazu to go porozwalał, jak wyszłam i go nie zabezpieczylam <mamy wysokie ogrodzenie - al
×
×
 • Create New...