Jump to content
Dogomania

niebieski

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About niebieski

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 10-11 kg. Weterynarz powiedział iż trzeba obserwować czy będą jakieś objawy ale zapytać i tak wolałem zapytać. Weterynarz powiedział iż nie powinno mu zaszkodzić i jak coś będzie się działo to przyjechać. Do najbliższego weterynarza który w niedziele przyjmuje mam około 50 km a nie mam samochodu od tak już na teraz (niestety, mieszkam na zadupiu, ale świeże powietrze i masa wolnej przestrzeni). Tak pytam bo w realu nigdy z porady jednego lekarza nie korzystałem a zapytanie na forum też daje jakiś zarys sytuacji.
 2. Witam Dzisiaj upadło domownikowi pół tabletki apap i psina ją zjadła. Ma 15-16 lat, nie wiem czy się przejmować czy raczej nic jej nie będzie. Nie mam nic osłonowego w domu na żołądek a rano nic nie jada więc nie jest pojedzona. Wiem jakie mogą być objawy po paracetamolu ale czy taką połową tabletki muszę się przejmować? Czy raczej nic nie będzie.
 3. Nie no akurat to ona je, po prostu jak je suchą karmę to nie tak jak kiedyś jeden za drugim tylko tak jak mówiłem, jak by szukała miejsca do pogryzienia. Ona nawet kości z kurczaka je normalnie, po prostu sucha karma którą lubi (dawałem jej różne, niestety tylko tą z biedronki lubi, reszty nie tyka) jest dość twarda. Ona pogryzie/rozgryzie no ale chciał bym za wczasu zacząć coś "zmiękczać" :) dzięki za tego ryża z wołowiną, zobaczymy czy zje wybredniaczka.
 4. Witam Moja psinka ma 15-16 lat, brana była ze schroniska i miała wpisane w książeczkę 2 lata i wg tego miała by teraz 16. Nie ma problemów zdrowotnych (znaczy ma z zębami coś), biega, szczeka, skacze, żywy pies z natury "pies zaczepia a pan broni", jest to kundelek który waży 10-11 kg (waga się waha) a na zimę zwykle 1-2kg jej przybywają, na wiosnę ubywają. No ale wracając do tematu: Od zawsze jadła suchą karmę, niekiedy dostawała coś z talerza, zwykle do wylizania, niekiedy arbuza zjada czy kawałek banana, uwielbia kiszone rzeczy (aczkolwiek tego jej nie daję). Ostatnimi czasy widać
×
×
 • Create New...