Agnieszka to nie jest kwestia kasy, tylko,, dbałości ''weta schroniskowego o szczepienia.Odkąd jeżdzimy do schroniska tj. od września walczymy wręcz o ewidencje psów, szczepienia itp. Sami nawet przywiezliśmy rzeszowskiego weta ,który zaszczepił gratisowo 100 psów i przez to weszłysmy w konflikt z wetem schr. który wtrącania się nie potrzebuje,
a sam przy tym nie robi nic żeby to miało ręce i nogi. Co psa wybieramy, to żaden, powtarzam- żaden nie miał szczepienia mimo zapewnień weta że wszystkie szczepione.:shake: :shake: :shake: