Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. Zuzolek słodziutki pędzi na pierwszą..,;) ;)
  2. Zuzolinka czeka na domek...:roll: :loveu:
  3. Albiemu znów stanęłas na wysokości zadania, gratulacje :multi: :multi: :multi: . Miło się z tobą współpracuje...:eviltong: :eviltong: :eviltong:
  4. Piekny, biały wilk czeka na dom...:roll: :roll:
  5. Dowiedziałam się właśnie od weta, że husky po odebraniu ze schroniska poszła do adopcji skąd uciekła i dlatego dopiero we czwartek była sterylizowana. Ale wet twierdzi, że nadaje się już do adopcji, tylko ją trzeba odebrać od niego z lecznicy bo nikt ze schroniska po nią nie przyjedzie.:cool1:
  6. Jest jeden problem, właśnie dowiedziałam się że Sama była sterylizowana dopiero we czwartek i jest jeszcze w lecznicy. Nie wiem co się z nią działo przez te kilka dni wcześniej kiedy została zabrana ze schroniska do lecznicy :crazyeye: .Wszyscy w schronisku myśleli że dochodzi już do siebie po zabiegu :crazyeye: Szwy będzie jeszcze mieć przez kilka dni i nie wiem czy ona nadaje się w tym stanie do adopcji...:cool1:
  7. Wiecie co dziewczyny? bardzo dobrze że to ,,coś'' pękło i sytuacja zrobiła się bardziej klarowna. Takie ,,ech, ach, cudownie,wspaniale'' to była czysta hipokryzja, która mnie bardzo irytowała.Zrobiło się jakby lżej na duszy :eviltong: . Terra dobrze pisze, że udawanie że wszystko jest w porządku to nie jest najlepsze wyjście. Nikt tu nie mówi o zaprzestaniu pomocy, tylko o zniechęcaniu do niej i uzdrowieniu stosunków z personelem, a właściwie z jedną babą :angryy: która psuje całą atmosferę współpracy. Ale my się i tak nie poddamy, bo tu w końcu chodzi o zwierzęta które naszej pomocy potrzebują, a nie o jakiegoś babsztyla. :eviltong: :eviltong:
  8. Jejku, żeby sie jej tylko nic nie stało ! :cool3: Pomoc tak blisko...:roll:
  9. irenaka. na skaczące minki się poprostu klika i one same wyskakują.:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. Ło jejku, a to kto ?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  12. No Ulka, pokazuj to cudo !!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  13. No suczynko czekamy na dobre wieści... :roll: :roll: :roll:
  14. Białasku nikt sie w tobie jeszcze nie zakochał ?:-(
  15. A ciebie Ulka powinni na rękach nosić, bo to co ty robisz dla schroniska to jest NIEWYOBRAŻALNA pomoc. :cool1: :cool1:
  16. To ja się też wypowiem. Nie napiszę też nic nowego, bo moją opinię na temat schroniska od dawna znają Ewatr i Halcia. Chodzi mi głównie o tę nieskończoną ilość przyjmowanych psów, bez opamiętania, 2 dziennie, 5 dziennie , 11 dziennie też już było. Gdyby było 30 dziennie, też pewnie by ,,zmieścili ".Wezmą, czemu nie- za każdym psem idzie pieniądż. I jak można nazwać takie miejsce przyjaznym dla zwierząt, schronieniem przed ich bezdomnością, dla nich jest to jeden horror. Scisk do granic możliwosci i nie ma się co cieszyć że nie są głodne i wyglądają grubiutko, bo po pierwsze są grube bo sie nie ruszają-nie mają gdzie, a po drugie ludzie takich zdeformowanych grubasków nie chcą adoptowac.Tam nawet cieżko psa wybrać bo człowiek po chwili głupieje. Kiedy Ewatr chciała wyprowadzić Wdzięczną na spacer, to usłyszała niemiłe ,,coniebądż'', ja zresztą też kiedy wziełam szczeniaka Megę na ręce. A przecież wolontariat to nie tylko kupowanie bud, pomoc fizyczna i materialna, to także kontakt ze zwierzęciem który jest nam potrzebny jak oddech. :shake: :shake: :shake:
  17. najgorzej albiemu, że nie ma żadnych chętnych...:shake: :shake: :shake:
  18. Piesku jesteś taki piękny, a domku brak...:-(
  19. Wstawaj Białasie i pokazuj się na pierwszej...:roll:
  20. A co tu taka cisza? Czyżby schronisko zamknięto?:crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:
  21. Sunia husky już po sterylizacji, dzisiaj wraca z lecznicy do schroniska...:roll:
  22. Oj Bakierku, ale ci starośc zgotowano...:shake: :shake: :-(
×
×
  • Create New...