[COLOR=red]Ma dom w[/COLOR][COLOR=red]e Wrocławiu.[/COLOR]
Spójrz w oczy tego ślicznego malucha. Miał kiedyś dom, pełną michę
i ciepłe dłonie do głaskania.
Teraz nie ma nic. Siedzi samotny w boksie i tęsknie wypatruje
ale niestety nikt go nie szuka. Bruno to jeszcze psie dziecko 4-5 miesięczne, choć słusznych gabarytów i kiedyś będzie psem wielkim.
Jest bardzo przyjazny, kontaktowy, taki misiek przytulanka a może i rozrabiaka, bo radości końca nie było kiedy weszłyśmy do boksu.
Bruno przebywa od 2 tygodni w schronisku w Orzechowcach k/ Przemyśla
i pilnie szukamy domku ponieważ z tego miejsca psy trafiają najczęsciej na łańcuch przy budzie.
Telefon kontaktowy 606262450
lub do schroniska 016-6720707
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8640/dscn4329tq0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/7079/dscn4331vc6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/434/dscn4390oh4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9217/dscn4400up4.jpg[/IMG]