Jak tam jest parwo, to co z pozostałymi szczeniakami ?
Ten czarnuszek był jakiś smutny, osowiały...leżał sobie cichutko w kąciku... Czyżby on także... ? I co z pozostałymi, przecież wszystkie szczeniaki są w jednym boksie....:-(
[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/425/dscn4097tr4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8239/dscn4091fh6.jpg[/IMG]