Dostałam w nocy maila od państwa ze Szkocji, którzy wracają do Polski
w połowie grudnia i oferowali zabranie Mikiego do siebie, jeśli do tej pory domku nie znajdzie.....:lol:
Pan i Pani mieli psa. Pan z nową Panią go nie chce i Pani z nowym Panem też nie. To straszne !!! Ale jeśli Pan z nową Panią mieliby go tak traktować jak Pani z nowym Panem i zagłodzić na śmierć, to lepiej że wrócił do schroniska. Może znajdzie się jakaś inna Pani z nowym Panem
i wreszcie Nero będzie miał prawdziwy dom.....:roll:
Anula, a mogłabyś sprawdzić [COLOR=red]Elę i Krzysia [/COLOR][COLOR=black]czy nie będą w tych stronach[/COLOR]
w najbliższym czasie ? :modla:
I wielkie dzieki za ewentualną pomoc finansową w transporcie...:calus:
boższszee, te wszystkie schroniskowe szczeniaki spać mi po nocy nie dają.:shake: Prawdopodobnie będę wiozła w przyszłym tygodniu starego jamnika z Orzechowców na śląsk, to jakbyście miały coś do podrzucenia po drodze...:eviltong: