Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. Maksiu, tyle ciotek o tobie mysli...:loveu:
  2. nikt nie chce srebrnego kudłacza ? :crazyeye: Ludzie, co z wami ?
  3. zielonooka prosi o domek...:roll:
  4. jessssu, taki piękny pies i taka cisza....:shake:
  5. myślałam że tylu chętnych będzie że domek trudno wybrać, a tu.....:shake:
  6. Dostałam w nocy maila od państwa ze Szkocji, którzy wracają do Polski w połowie grudnia i oferowali zabranie Mikiego do siebie, jeśli do tej pory domku nie znajdzie.....:lol:
  7. Pan i Pani mieli psa. Pan z nową Panią go nie chce i Pani z nowym Panem też nie. To straszne !!! Ale jeśli Pan z nową Panią mieliby go tak traktować jak Pani z nowym Panem i zagłodzić na śmierć, to lepiej że wrócił do schroniska. Może znajdzie się jakaś inna Pani z nowym Panem i wreszcie Nero będzie miał prawdziwy dom.....:roll:
  8. zróbcie im allegro [COLOR=red]wyróżnione[/COLOR], zobaczycie że szybko domki znajdą...:roll:
  9. kochana, pokaż wszystkim swoje oczka....:roll:
  10. anula, a o co chodzi ? :roll:
  11. to nie było do ciebie...:evil_lol:
  12. najpierw go musimy dowieżć do tego domu ...:cool3:
  13. Aga, a ty koteczki jakiej do pary nie przygarniesz ? :eviltong:
  14. Klunia już 2 miesiące wisi na wątku i nic....:shake:, ani jednego zapytania...:-(
  15. jamnisiu kochany, nikt cię nie chce.....:placz::placz:
  16. czekam na każdy telefon jak na szpilkach.....:roll:
  17. olapsiara mówiła, że bez problemu może dojechać do Katowic. Do Krakowa trochę gorzej, ale jakby się spręzyła...:roll:
  18. Anula, a mogłabyś sprawdzić [COLOR=red]Elę i Krzysia [/COLOR][COLOR=black]czy nie będą w tych stronach[/COLOR] w najbliższym czasie ? :modla: I wielkie dzieki za ewentualną pomoc finansową w transporcie...:calus:
  19. boższszee, te wszystkie schroniskowe szczeniaki spać mi po nocy nie dają.:shake: Prawdopodobnie będę wiozła w przyszłym tygodniu starego jamnika z Orzechowców na śląsk, to jakbyście miały coś do podrzucenia po drodze...:eviltong:
  20. suczynko kochana, zasługujesz na najlepszy domek....:roll:
  21. Maksio chce do domku !!!.........:placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...