Tosia przyjechała po zielonooką !!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Luka czuła że opuszcza mój dom, zapierała sie jak mogła i cała trzęsła ze strachu.... Było mi przykro, bardzo przykro...
Teraz jjjjedzie z Tosią do Łodzi i spi już wtulona na jej kolanach.
Jestem spokojna o nią, trafiła naprawde do fantastycznego domku...:loveu:
Tu jeszcze u mnie...:loveu:
[IMG]http://img478.imageshack.us/img478/3434/dscn1201fj9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/8476/dscn1203uu7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9302/dscn1207vi9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3820/dscn1192ek1.jpg[/IMG]