Jump to content
Dogomania

Becia66

Members
  • Posts

    18566
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Becia66

  1. W nocy miał w sypialni przygotowane 2 legowiska i wybrał to przy mężu... Widać że kochał kiedyś Pana i bardzo za nim tęskni... [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/6196/dscn5256ch3.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1685/dscn5255op2.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/8052/dscn5257wz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/3193/dscn5222lg7.jpg[/IMG]
  2. Mikuś jest cuuudny....Tak grzeczny, ułożony, niekłopotliwy. Uwielbia kanapy i fotele, wszystkie mięciutkie miejsca. I mojego TZ - nie opuszcza go na krok. Nie interesuje go ogród - szybkie siusiu, kupka i do domku....:eviltong: Przy otwartych drzwiach, bez towarzystwa nie wyjdzie sam na zewnątrz. To taki domowy kanapowiec i bardzo, bardzo spragniony człowieka..... [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4066/dscn5264xg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6320/dscn5238hg2.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1125/dscn5275fg0.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img509.imageshack.us/img509/3420/dscn5255av9.jpg[/IMG]
  3. Bianeczka wciąż czeka na domek stały, który już nigdy jej nie odda.....:roll:
  4. a myślałam że zielonooka zrobi furrorę .....:shake:
  5. halcia właśnie w drodze do schroniska po jamnisia.... mam tylko nadzieje że Miki nie zrobi nam takiego numeru jak Rudka po którą pojechałyśmy w sierpniu, a jej w schronisku nie było i po długich poszukiwaniach znalazłyśmy ją wreszczie na przystanku autobusowym we wsi. :cool3:
  6. Czarna księżniczka prosi o domek.....:roll:
  7. musi sie udać, nie może być inaczej...:shake:
  8. wszyscy mówia , że tekst łapie za serce i łzy stają w oczach. I te zdjęcia ze starym, siwym pyszczkiem...:roll:
  9. Kudłaczu, jak ty będziesz wyglądał jak przyjdą mokre i wilgotne dni ? :shake:
  10. neruś, dzisiaj sobota - dzień największych adopcji. Może właśnie dzisiaj ?:roll:
  11. spójrzcie wszyscy to jamnik dziczy, bardzo rzadki, o specyficznym umaszczeniu. Czy nikt nie chce wyjątkowego jamniora ?
  12. podnoszę cię narazie kochana...tylko tyle mogę zrobić....:roll:
  13. Wczoraj wieczorem miałam telefon w sprawie Mikiego , to może któryś z tych obserwatorów ? :roll: Miałam też maila - ile ma lat, czy jest zdrowy i zaszczepiony ?
  14. Betty, będziemy walczyć o domek do końca...:roll:
  15. cudny jamniś i tyle na domek czeka...:shake:
  16. :shake::shake::shake::shake::shake:
  17. Luka, pokazujemy się wszystkim...:roll:
  18. nie mogę się doczekac zdjęć Batona z nowego domku...:razz:
  19. Olapsiara, skontaktuj sie pilnie z [COLOR=red]albiemu[/COLOR] w sprawie transportu jamnisia. !!!
  20. Koperek, a ja myslę że odwiedziny w schronisku to nienajlepszy pomysł dla psa po przejściach.Tym bardziej, że opuścił je stosunkowo niedawno........ Bruno ma zapewne złe skojarzenia i mógł poczuć się zdezorientowany i zagrożony.:roll:
  21. serce się kraje....:-( ten smutek w oczach...:shake:
  22. Kluseczko bądż cierpliwa, domek znależć się musi....:roll:
×
×
  • Create New...