Mikuś jest cuuudny....Tak grzeczny, ułożony, niekłopotliwy.
Uwielbia kanapy i fotele, wszystkie mięciutkie miejsca.
I mojego TZ - nie opuszcza go na krok.
Nie interesuje go ogród - szybkie siusiu, kupka i do domku....:eviltong:
Przy otwartych drzwiach, bez towarzystwa nie wyjdzie sam na zewnątrz.
To taki domowy kanapowiec i bardzo, bardzo spragniony człowieka.....
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4066/dscn5264xg3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6320/dscn5238hg2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1125/dscn5275fg0.jpg[/IMG]
[IMG]http://http://img509.imageshack.us/img509/3420/dscn5255av9.jpg[/IMG]