[quote name='Samturia']dzień dobry... nie wiem kiedy fotki na razie wieje i sie nie da na dwór wyjść...
patrzcie co zrobiłam
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4116/rameczkaaaaaadt9.jpg[/IMG][/URL][/quote]
Świetne :razz:
U mnie tak wieje, że myślałam, że mi pies pofrunie na spacerze :D