[quote name='madziasto4']Dzisiaj rano sąsiadka przyszła powiedzieć, że chyba się włamali do naszej piwnicy, bo okienko otwarte :roll: I rzeczywiście :angryy: Wleźli przez małe okno, uprzednio przecinając kłódkę, ale nic nie wzięli, bo i tak by nie dali rady wynieść nic przez to okienko :angryy: Ale poprzewracali szafki, choinke (mamy jeszcze choinke od świąt, do wsadzenia na dzialke :cool1: ) :shake:
Ale jeszcze dziś skombinujemy jakieś metalowe, grube pręty czy coś i się zabarykadujemy tak, żeby nie dało się wypchnąć okna :cool1: [/quote]
Ale przynajmniej nic nie ukradli :roll:
[quote name='madziasto4']Chłopaki właśnie się ganiają, słyszę, że Master szczeka- chyba Toro zabrał mu kość :razz: W ogóle mały już umie już zabierać Masterowi ucho wędzone :evil_lol: Wczoraj latali po mieszkaniu- Toro z uchem wędzonym Mastera, a Master za Torem :evil_lol: [/quote]
No to fajnie tam macie :evil_lol: