-
Posts
5084 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by albiemu
-
Edzina nie dowiem się tego czy dobry czy nie, pracownicy schronu mają swój zamknięty świat i tak, że coś wspomnieli to sukces. Szejk odbył dwutygodniową kwarantannę, zgodnie z ustawą właściciel nie ma do niego prawa. Na forach przemyskich cisza. Ja osobiście podejrzewam, że Szejk ma Pana, któremu jego los jest obojętny. Sama mam psa i wiem, że na głowie bym stanęła gdyby mi zginął. Jest poogłaszany, wie o nim jeden z najbardziej popularnych weterynarzy przemyskich, Szejk w schronie jest od około miesiąca i co? CISZA totalna cisza. Nie będę dumać nad byłym właścicielem, nie możemy czekać, Szejka trzeba wyciągnąć z tego schroniska. On naprawdę ma tam trudne życie.
-
Ola164 bardzo dziękujemy za pomoc, jeśli będziemy w schronie weźmiemy go na spacer :) i zrobimy zdjęcia :) Jeszcze raz :loveu: :sweetCyb: za pomoc! Baton ma jakieś osoby obserwujące na allegro??
-
Ponoć domyślaja się czyj to może być pies ale nie ma szans na oddanie i powrót psa do domu, oddanie to krzywda dla psa a ręki za tą informacę uciąć sobie nie dam. Zostało przyjęte, że pies jest bezdomny, dwa tygodnie minęło, pies nie ma właściciela i koniec. Gdyby ktoś go kochal wiedziałby gdzie go szukać.
-
Szejk błąkał się po ulicach Przemyśla i po kilku dniach tułaczki trafił do schroniska zwierząt w Orzechowcach położonego z dala od miejskich zabudowań. Jest tam już blisko miesiąc i nikt się po niego nie zgłosił ani nikt nie pytał. [URL="http://www.setery-adopcje.net/adopcja.html#"][IMG]http://www.setery-adopcje.net/fot_adopcja/szejk_03_m.jpg[/IMG][/URL] Szejk jest już niemłodym psem, albowiem jego wiek szacuje się na około 9 lat. Jest niezwykle łagodny i przyjacielski. Ma piękną bogatą szatę włosa. Bardzo dobrze czuje się u boku ludzi. Jednak jest niezwykle smutny i niezwykle przygnębiony. Niech Was nie zwiedzie ten niby uśmiechnięty pycholek. Szejk dyszy w skwarze słonecznego upału na rozgrzanym betonie. Spójrzcie w jego oczy, a wyczytacie w nich jego boleść i nieszczęście. On cały wewnątrz płacze w samotności bez swojego pana i domu. Ten pies długo tak nie pociągnie. On potrzebuje aby jakiś człowiek wielkiego serca wejrzał w jego boleść i go stamtąd wyciągnął. Na miejscowych ludzi nie ma co liczyć, bo tam adoptowane są zazwyczaj psy młode, które nadają się do pilnowania wiejskich obejść. Podstarzały piesio, nawet niebywałej urody, szansę ma prawie żadną. [URL="http://www.setery-adopcje.net/adopcja.html#"][IMG]http://www.setery-adopcje.net/fot_adopcja/szejk_04_m.jpg[/IMG][/URL] Jeżeli nie jest Ci obojętny los Szejka, zgłoś się do nas i daj mu ciepło swojego serca, ratując go od tragedii, jaka niechybnie go czeka, jeżeli zostanie dłużej za murami i kratami schroniska. Spraw by starość nie była tak okrutna. Seter jest bardzo łagodny i przyjacielski. I bardzo smutny, ten usmiechnięty pychol na zdjęciach to z upału, bo w tych betonowych , nagrzanych boksach, to cięzko złapać oddech. W Orzechowcach ma 0 szans na adopcję, dożywocie zapewnione. To schronisko utopione w polach i tam w większości adoptowane są psy młode do wiejskich gospodarstw na łańcuch. A niemłodego już setera nikt tam nie potrzebuje. Kontakt w sprawie adopcji z wolontariuszką Beatą: mail [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]606 262 450[/B] lub z nami mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]501 313 498[/B] lub [B]607 518 380[/B]
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
albiemu replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
OK własnie miałam pierwszą chętną, bardzo miła i fajna dziewczyna moja imienniczka Kaśka :) Mieszka pod Jarosławiem, miała wcześniej psa, zgodziła się na wizytę kogoś z dogomanii :) - trzymajcie kciuki :) -
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
albiemu replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
jak tam allegro, jacyś obserwujący są? -
Batoniku pada dzisiaj więc pewnie siedzisz w budzie, zrobimy co sie da aby Cie wyciągnąć
-
jest w Orzechowcach pod Przemyślem, ale z tego co widzę po innych adopcjach odległość nie gra roli, zawsze jakoś sobie z tym radzimy :) Jasne gdzie tylko możesz trąb o Batonie, im więcej o nim i głośniej tym większa szansa na dom. Troglodytes wysłałeś artykuł do Nieznanego Świata? Mam nadzieję nie pomyliłam tytułu :)
-
mała bandytka narozrabiała :D, Beciu niech Ci nie będzie głupio, nie chciałaś przecież aby Rudzia się poraniła, to oczywiste. Podziwiam Cie, że pomimo tego jak bardzo Ci smutno po oddawaniu kolejnego psa z tymczasu dalej to robisz. Rudzia to wulkan energii, wprowadzi napewno wiele smiechu w Twój i tak juz wesoły dom.
-
od dwóch Batonów cukrzycy dostać nie można a jak słodko :) - może masz jakieś możliwości aby pomóc Batonikowi?? Witamy na wątku :)
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
albiemu replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
oto nowe zdjęcia Białasa, ponoc dał się pogłaskać nawet :) [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/7342/dscn3374gs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/1826/dscn3366mi0.jpg[/IMG] -
nie jesteśmy na miejscu tak calkiem, tym razem nie mogłam pojechać ale jak będę zabiorę go :) Monia3a Twoi znajomi narazie milczą?
-
wkurza mnie podejście do psów takich jak Baton, pies daje sobie radę, kopie dołki w boksie jak jest mu gorąco, halcia mówiła, że podbiegał do niej do bramki dawał się miziać po czym uciekał i tak kilka razy. Ja się zastanawiam czy on nie czuje, że cos się wokół niego dzieje bo ostatnio nawet do bramki mu się nie chciało podchodzić, a teraz halcie zaczepiał. Ma widać lepszy nastrój :), jest niewykochany, niedopieszczony wciąż pomijany - trzeba to zmienić i to koniecznie!
-
jaką on ma piękną sierść - odrobina kąpieli, szczotkowanie i pies urody przecudnej :)
-
ORZECHOWCE - Białas, a teraz Miczi - już szczęsliwy w Nowym Domku!
albiemu replied to g_o_n_i_a's topic in Już w nowym domu
będą będą skoro pozował, ale tak jak halcia napisała sporo nowych zdjeć, jest co pisać więc musimy chwilkę poczekać - zapewne do jutra :) -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images28.fotosik.pl/35/276bc0de66947245.jpg[/IMG][/URL]kny PIĘKNY Baton prosi o domek