Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. rudy w domu dajcie może do mp ślepaczka Amiego tą gazetę czytają ludzie o wielkich sercach i może lepiej skupić się na psach mało adopcyjnych takie sierotki zawsze budzą litość tylko trzeba było by napisać jakiś rozczulający tekst
  2. Rudolf właśnie pojechał do domu [URL=http://img97.imageshack.us/i/5d9544e19ff01c95med.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4316/5d9544e19ff01c95med.jpg[/IMG][/URL]
  3. justyś jakby co moj służbowy to 889 137 137 tamten telefon mi wariuje
  4. [quote name='rotek_'][URL]http://allegro.pl/item974299913_rudy_otworzyl_swoje_serce_chce_je_tobie_dac.html[/URL][/QUOTE] miał robione tylko allegro na stronie są wszystkie dane dzięki wielkie dziewczyny..jesteśmy już zapsieni po brzegi rudy już długo u nas siedzi, a tak naprawdę od niedawna jest przekazany na stan do adpcji
  5. bazarek dla bruna już opłaciłam szukamy transportu do łodzi i do krosna
  6. bazarek już opłacony, zdjęcia lekko obrobiłam i czekamy już tylko na domek dla malucha
  7. zauważyłam ze rasopodobne psy mają duże szanse na adopcje często wiek też nie przekreśla ich życia zdjęcia to podstawa...nasz 10-letni dobrman ma dość duże zainteresowanie po wystawieniu ogłoszeń
  8. pierwszy post już uaktualniony poginęły mi tylko wątki niektórych psów
  9. [url]http://allegro.pl/item979103636_mini_labrador_amon.html[/url] allegro amona przed świętami ma ktoś jeszcze przyjechać i obejrzeć dobermana
  10. rudek nie jest nadpubudliwym psem.... razem z axelem będą ideałami
  11. ingrid trzymajcie się....po burzy zawsze wychodzi słońce. kajan ma mase zapytań... pan o którym mowa dojechałby najlepiej w okolice łodzi/pabianic do katowic kompletnie mu nie pasuje dzisiaj miałam zapytanie o kajana z naszych okolic...domek z ogródkiem szukają psa do stróżowania poleciałam im hektora...chociaż kajan też będzie się nadawał
  12. [url]http://www.allegro.pl/item977004466_maxima_pies_z_temperamentem.html[/url]
  13. [url]http://allegro.pl/item974299913_rudy_otworzyl_swoje_serce_chce_je_tobie_dac.html[/url]
  14. [URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc0271u.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5149/dsc0271u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/dsc0272ys.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/972/dsc0272ys.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/dsc0274a.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/836/dsc0274a.jpg[/IMG][/URL]
  15. amensalizm, nie masz spania:D jakby co tel do schroniska 510 433 322
  16. niuniek pięknie pozował do zdjęć to duży słodziak..mam nadzieję że ktoś kiedyś go doceni
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182545-Niebieskooki-KAJAN-cudo-pies-SZUKA-DOMU[/url] wątek kajana
  18. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=974296312[/url]
  19. jak wygram w totka to go biorę.....:D
  20. Kajan-młody, roczny pies. Z wyglądu przypomina mieszańca huskiego z owczarkiem niemieckim. Lubi się bawić, biegać, jestem psem niesamowicie łagodnym. Nie zrobi krzywdy nikomu. Na każdy spacer wychodzi ze swoją zieloną piłką. Nawet podczas kopania dołków nie wypuszcza jej z pyska. Ze względu na fakt, że jest mieszańcem huskiego powinien mieć zapewnione długie spacery. Te psy źle czują się w zamknięciu. Wymarzonym domem dla Kajana byłby domek z ogródkiem, gdzie mógłby się wyszaleć. W roli "podwórkowego dzwona" sprawdziłby się wspaniale. Nikogo nie ugryzie, ale głośnym szczekaniem przywita każdego gościa. Kajan zachwyca ludzi urodzą, do schroniska trafić stosunkowo niedawno i mamy nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom. Kontakt z Ośrodkiem Pomocy dla Zwierząt w Uciechowie Os. Białe 7 tel. 510 433 322, 889 137 137 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://img185.imageshack.us/i/ce9484671e3e1f3fmednnn.jpg/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2370/ce9484671e3e1f3fmednnn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img444.imageshack.us/i/ba2692e25c97dcfamed.jpg/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9461/ba2692e25c97dcfamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img413.imageshack.us/i/b6430495a1ecfd08med.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6403/b6430495a1ecfd08med.jpg[/IMG][/URL]
  21. potrzebna jest wizyta przed adopcyjna w krakowie, czy ktoś mógłby podjechać i sprawdzić domek
  22. hektor jedzie do nowego domu tam przejdzie kastrację, my prawdopodobnie pokryjemy koszty operacji zaraz mamy wyjazd przed chwilą był telefon w sprawie dobermana Ludzie mieli czekoladowego psa tej rasy..też miał na imię borys! nic pewnego ale obiecałam że jest możliwość zorganizowania transportu do KRAKOWA trochę daleko...ewentualnie potrzebna byłaby wizyta przedadopcyjna dałam już znać na ogólnym wątku transportowym potrzebna jest jeszcze osoba z krakowa która mogłaby podejść i porozmawiać z ludźmi
  23. o widzę wiwi ze działasz ze zdjęciami Rudy ma bardzo fajną sierść, wbrew pozorom nie wymaga specjalnych zabiegów a mimo wszystko wygląda imponująco polecany do domu bez dzieci... pozwala się tarmosić, głaskać, przeciągać, ale kiedy szef (który raczej rzadziej z nim przebywa) chciał mu wyciągnąć rzepa z łapki, został obwarczony. myślę że można mu zacząć robić ogłoszenia zrobię allegro i będzie można powielać mój tekst
  24. dziadek nigdy nie trafi na boksy ogólne...nie w jego stanie... idę prosić o banerek dla dziadzia
×
×
  • Create New...