-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Rudolf brązowo nosy, kochana sierotka dla twojego dzieciątka.
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
rudy w domu dajcie może do mp ślepaczka Amiego tą gazetę czytają ludzie o wielkich sercach i może lepiej skupić się na psach mało adopcyjnych takie sierotki zawsze budzą litość tylko trzeba było by napisać jakiś rozczulający tekst -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Rudolf właśnie pojechał do domu [URL=http://img97.imageshack.us/i/5d9544e19ff01c95med.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4316/5d9544e19ff01c95med.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
justyś jakby co moj służbowy to 889 137 137 tamten telefon mi wariuje -
[quote name='rotek_'][URL]http://allegro.pl/item974299913_rudy_otworzyl_swoje_serce_chce_je_tobie_dac.html[/URL][/QUOTE] miał robione tylko allegro na stronie są wszystkie dane dzięki wielkie dziewczyny..jesteśmy już zapsieni po brzegi rudy już długo u nas siedzi, a tak naprawdę od niedawna jest przekazany na stan do adpcji
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
bazarek dla bruna już opłaciłam szukamy transportu do łodzi i do krosna -
bazarek już opłacony, zdjęcia lekko obrobiłam i czekamy już tylko na domek dla malucha
-
zauważyłam ze rasopodobne psy mają duże szanse na adopcje często wiek też nie przekreśla ich życia zdjęcia to podstawa...nasz 10-letni dobrman ma dość duże zainteresowanie po wystawieniu ogłoszeń
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
pierwszy post już uaktualniony poginęły mi tylko wątki niektórych psów -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[url]http://allegro.pl/item979103636_mini_labrador_amon.html[/url] allegro amona przed świętami ma ktoś jeszcze przyjechać i obejrzeć dobermana -
Rudolf brązowo nosy, kochana sierotka dla twojego dzieciątka.
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
rudek nie jest nadpubudliwym psem.... razem z axelem będą ideałami -
ingrid trzymajcie się....po burzy zawsze wychodzi słońce. kajan ma mase zapytań... pan o którym mowa dojechałby najlepiej w okolice łodzi/pabianic do katowic kompletnie mu nie pasuje dzisiaj miałam zapytanie o kajana z naszych okolic...domek z ogródkiem szukają psa do stróżowania poleciałam im hektora...chociaż kajan też będzie się nadawał
-
Zagubiona w schronisku Maxima nie wierzy że znajdzie DS...
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.allegro.pl/item977004466_maxima_pies_z_temperamentem.html[/url] -
[URL=http://img268.imageshack.us/i/dsc0271u.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5149/dsc0271u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/dsc0272ys.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/972/dsc0272ys.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/dsc0274a.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/836/dsc0274a.jpg[/IMG][/URL]
-
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
amensalizm, nie masz spania:D jakby co tel do schroniska 510 433 322 -
Najbardziej na świecie potrzebuję Ciebie człowieku- już w DS!!!!
rotek_ replied to Wiwi's topic in Już w nowym domu
niuniek pięknie pozował do zdjęć to duży słodziak..mam nadzieję że ktoś kiedyś go doceni -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182545-Niebieskooki-KAJAN-cudo-pies-SZUKA-DOMU[/url] wątek kajana -
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=974296312[/url]
-
jak wygram w totka to go biorę.....:D
-
Kajan-młody, roczny pies. Z wyglądu przypomina mieszańca huskiego z owczarkiem niemieckim. Lubi się bawić, biegać, jestem psem niesamowicie łagodnym. Nie zrobi krzywdy nikomu. Na każdy spacer wychodzi ze swoją zieloną piłką. Nawet podczas kopania dołków nie wypuszcza jej z pyska. Ze względu na fakt, że jest mieszańcem huskiego powinien mieć zapewnione długie spacery. Te psy źle czują się w zamknięciu. Wymarzonym domem dla Kajana byłby domek z ogródkiem, gdzie mógłby się wyszaleć. W roli "podwórkowego dzwona" sprawdziłby się wspaniale. Nikogo nie ugryzie, ale głośnym szczekaniem przywita każdego gościa. Kajan zachwyca ludzi urodzą, do schroniska trafić stosunkowo niedawno i mamy nadzieję, że szybko znajdzie nowy dom. Kontakt z Ośrodkiem Pomocy dla Zwierząt w Uciechowie Os. Białe 7 tel. 510 433 322, 889 137 137 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://img185.imageshack.us/i/ce9484671e3e1f3fmednnn.jpg/"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2370/ce9484671e3e1f3fmednnn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img444.imageshack.us/i/ba2692e25c97dcfamed.jpg/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9461/ba2692e25c97dcfamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img413.imageshack.us/i/b6430495a1ecfd08med.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6403/b6430495a1ecfd08med.jpg[/IMG][/URL]
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
już poszło -
potrzebna jest wizyta przed adopcyjna w krakowie, czy ktoś mógłby podjechać i sprawdzić domek
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
hektor jedzie do nowego domu tam przejdzie kastrację, my prawdopodobnie pokryjemy koszty operacji zaraz mamy wyjazd przed chwilą był telefon w sprawie dobermana Ludzie mieli czekoladowego psa tej rasy..też miał na imię borys! nic pewnego ale obiecałam że jest możliwość zorganizowania transportu do KRAKOWA trochę daleko...ewentualnie potrzebna byłaby wizyta przedadopcyjna dałam już znać na ogólnym wątku transportowym potrzebna jest jeszcze osoba z krakowa która mogłaby podejść i porozmawiać z ludźmi -
o widzę wiwi ze działasz ze zdjęciami Rudy ma bardzo fajną sierść, wbrew pozorom nie wymaga specjalnych zabiegów a mimo wszystko wygląda imponująco polecany do domu bez dzieci... pozwala się tarmosić, głaskać, przeciągać, ale kiedy szef (który raczej rzadziej z nim przebywa) chciał mu wyciągnąć rzepa z łapki, został obwarczony. myślę że można mu zacząć robić ogłoszenia zrobię allegro i będzie można powielać mój tekst