Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. [quote name='kasia14']łatka: [url="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5052713_mala_wesola_i_dobrze_wychowana_latka.html"]alegratka[/url] [url="http://www.eoferty.com.pl/mala_wesola_dobrze_wychowana_latka_czeka_183548.html"]eoferty[/url] [url="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showadvert4178487.html"]kupsprzedaj[/url] [url="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=58144"]kupiepsa[/url] [url="http://www.mojpupil.pl/modules.php?name=ogloszenia&op=view&text=%a3atka"]mojpupil[/url] przygarnijzwierzaka.pl - czeka na atyw. [url="http://www.psy.pl/adopcje/art6025,latka-wesola-i-dobrze-wychowana.html"]psy.pl[/url] [url="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/mloda_wesola_i_dobrze_wychowana_latka_szuka_domu_279780_13340.html"]polskasterfa.eu[/url] [url="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka-szuka-domu_5288.html"]nasipupile[/url] ojej.pl - czekam na akt. Pajeczyna - czekam na akt. Pineska.pl - link aktywacyjny poszedł na maila schroniska, więc jeżeli możecie to potwierdźcie. [url="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,15199,lw==.html"]adopcjapsa.pl[/url] [url="http://www.e-zwierzak.pl/panel/twoje/0,0,0/15/11857/"]e-zwierzak.pl[/url] [url="http://www.morusek.pl/ogloszenie/20275/podglad/"]morusek.pl[/url] [url="http://www.rozglos.net/ogloszenie-155197-mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka.html"]rozglos.net[/url] [url="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/15142"]petworld [/url]- czekam na akt. [url="http://gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=29632"]gieldaogloszen[/url] gumtree - również aktywacja poszła na wasz mail [url="http://otopies.pl/zobacz-dodane-ogloszenie-1949.html"]otopies.pl[/url] anonseogloszenia.pl [url="http://gielda.swidnica.pl/ogloszenie.php?id=2025&nazwa=m%c5%82oda,%20weso%c5%82a%20i%20dobrze%20wychowana%20%c5%81atka"]gielda.swidnica.pl[/url] [url="http://wroclaw.cwirek.pl/sprzedam/mloda-wesola-i-dobrze-wychowana-latka-szuka,id9d09f3e3cbdd.html"]wroclaw.cwierk.pl[/url] [url="http://aukcjezwierzat.pl/aukcja8814_mloda-dobrze-wychowana-latka-mix-papioln-szuka-domu.html"]aukcjezwierzat.pl[/url] autogielda.pl - czekam na akt. Adopcje.org - czekam na akt.[/quote] ogłoszenia łatki było jedno zapytanie z gumtree zobaczymy może coś z tego wyniknie
  2. podpytam się naszych znajomych, ale reda jest pod fachową opieką i weci w końcu znajdą przyczynę
  3. myślłam że może i bruna wyciągniemy na zdjęcia,ale pogoda taka że chyba żadnemu z psów nie będzie chciało się wychodzić z budynku
  4. [quote name='rotek_'] [URL="http://img405.imageshack.us/i/dsc0170e.jpg/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/9559/dsc0170e.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Semir już poszedł do domu okazało się że trafił do znajomego mojego wujka... ma domek z ogródkiem, wspaniałą liczną rodzinę do głaskania..zamieszkał niedaleko świdnicy
  5. widziłam na atku dobrocinskiem że sunia ma na imię Misia i chyba u nas też tak zostanie
  6. dla mnie nie ma problemu, możemy sprawdzić domek, jesli olgo znasz kogoś kto mógłby samochodem podjechać do pani(miejscowość RUDA) warto sprawdzić domek przy pierwszym telefonie wolałam sprawdzić warunki tak zapobiegawczo..tutaj nie mam żadnych wątpliwości, ale jeśli ktoś zechciałby podjechać nie ma problemu jutro bedę kontaktować się z panem Tomkiem od ingrid, może uda mi się dodzwonić..oby amik jak najszybciej leciał do domu
  7. [URL=http://img202.imageshack.us/i/uciechow019.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9039/uciechow019.jpg[/IMG][/URL] zaraz wystawiam jej allegro
  8. możemy sprawdzić, nie ma problemu, adres mam może ktoś podjedzie do miejscowości obok kielc pani podała mi też nr tel do swojego weta..można zadzwonić i zapytać się...ponoć jest dośc znana ze swoich bid jakie miała Na Amiego czeka już cała wyprawka, cała rodzina oczekuje psa Z płatnością nie ma problemu jednak już wcześniej mówiłam pani że są zebrane koszty na transport więc głupio byłoby nagle przyznać się że nie jest tak do końca kwotę na transport można pomniejszyć. Resztę brakującej kwoty zapłaci rodzina Amika znacie kogoś z kielc kto mógłby przeprowadzić kontrolę?
  9. jeszcze nie opuszczajcie amisia, ogonek dzisiaj słyszła rozmowę pani z kielc z robertem, aż z wrażenia upuściła zmiotkę:D Ami będzie na okres zimy wyjeżdzał do hiszpani (!) szczepn dostosuje się do nas. koszt około 220 zł pani dokłada resztę pieniędzy do transportu nie mogłam tylko dodzwonić się do pana, który przewiózłby psa do katowic jeśli wszystko dogramy może ami pojedzie już w przyszłym tyg do domu
  10. bosiu nawet nie umiem pomóc, nigdy nie mieliśmy w schronie takiego przypadku Haniu dawaj znać na bieżąco, będę trzymać kciuki
  11. dzięki, zaraz wystawiam allegro zdjęcia Gizmo [URL=http://img245.imageshack.us/i/dsc0214u.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8828/dsc0214u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/dsc0194cw.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2849/dsc0194cw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/dsc0245dg.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3989/dsc0245dg.jpg[/IMG][/URL] Hektor [URL=http://img199.imageshack.us/i/dsc0255sz.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6007/dsc0255sz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img512.imageshack.us/i/dsc0257t.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2873/dsc0257t.jpg[/IMG][/URL]
  12. zjadła ale ogólnie jest niejadkiem łatka powinna szybko znaleźć dom, jest fantastycznym psem nie wyje w boksie więc podejrzewam że potrafi zostawać sama, bo mój mały czort Aza nadaje cały czas:)
  13. [URL=http://img11.imageshack.us/i/uciechow036.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6572/uciechow036.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Kontakt z Ośrodek Pomocy dla Zwierząt w Uciechowie tel 510 433 322, 889 137 137 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzięki dziewczynom Latulec ma nowe zdjęcia
  14. [URL=http://img153.imageshack.us/i/uciechow029.jpg/][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6503/uciechow029.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://img571.imageshack.us/i/uciechow024.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1364/uciechow024.jpg[/IMG][/URL]
  16. anita_happy, sunia która trafiła do nas [URL=http://img576.imageshack.us/i/uciechow075.jpg/][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/8906/uciechow075.jpg[/IMG][/URL]
  17. czerda, odłowy w świdnicy prowadzila firma OLECH podjerzewamy zę częśc z tych zakopanych psów to sprawka właśnie szefowej tej firmy oprócz odłowu zwierząt miała za zadanie zabierać padłe zwierzęta z terenu miasta. Zamiast oddawać zwierzęta do utylizacji mogła dzielić się kasą z S i do niego zawozić zwierzęta podkreślałm ze to raczej hpoteza bo nie mam na to żadnych dowodów
  18. błąkał się na jedej z podwrocławskich wioch na książeczce zdrowia ma napisaną datę 01.04.2010 możliwe że to jest data przjęcia psa przez gminą stację przetrzymywania psów
  19. nadir cd [URL=http://img685.imageshack.us/i/dsc0014b.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8553/dsc0014b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  20. Ami cieszy się dużym zainteresowaniem Zdjęcia Nadira 1-2 lat, grubokościsty onek, pięknie chodzi na smyczy, bardzo spokojny, trochę zahukany ale łagodny robi niesamowite wrażenie swoim wygladem, mój ojciec jest nim zauroczony [URL=http://img97.imageshack.us/i/dsc0001cr.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5314/dsc0001cr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img220.imageshack.us/i/dsc0003ca.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7306/dsc0003ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img199.imageshack.us/i/dsc0004ej.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6581/dsc0004ej.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img594.imageshack.us/i/dsc0005yd.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/6169/dsc0005yd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img87.imageshack.us/i/dsc0009wt.jpg/][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7106/dsc0009wt.jpg[/IMG][/URL]
  21. najlepiej olać tę sprawę swidnica w pierwszej kolejności zwróciła się do azyla, nie wiadomo dlaczego skoro maja podpisana z nami umowę i wolne 14 miejsc to chorzy ludzi dla których liczy się pieprzony papier a nie dobro zwierząt. Pewnie gdyby mieli możliwośc oddaliby psy do drugiego pseudoschronu Wszystkie artykuły jakie przeczytałam na temat świdnicy to jeden wielki stek bzdur. Kłamią przed mediami żeby bronić doopy W gazetach często podawali że dany pies X po wielkiej akcji ratunkowej trafił do schroniska, tylko tak naprawdę wieźli go do Dobrocina. Daliśmy sobie z tym spokój...nie warto zniżać się do poziomu tych gnojków
  22. rotek_

    Metamorfozy

    Santi przed [URL="http://img11.imageshack.us/i/dsc0499y.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/399/dsc0499y.jpg[/IMG][/URL] po [URL="http://img59.imageshack.us/i/dsc0038fx.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/7264/dsc0038fx.jpg[/IMG][/URL] metamorfoza w schronisku. Biedak nadal szuka domu
  23. wątek łatki Sunia która trafiła do nas z interwencji w dobrocinie [url]http://www.dogomania.pl/threads/184171-Kolejne-ofiary-dobroci%C5%84skiej-umieralni-zbieramy-na-weta-i-karme-POMOCY!!!-%28[/url] [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_aKlVqupNGIQ/S8tgts4KvsI/AAAAAAAAAWs/ahhc47Jttpg/s720/DSC02243.JPG[/IMG][/CENTER]
  24. o mój boże reda w mieszkaniu! nie wierzę:) Haniu dokonałaś cudu...przy twojej pracy pewnie i koty kiedyś polubi..ja już nie mogę uwierzyć w to co osiągnęłaś...a uwierz mi jest tego sporo..znalam redę taką jaka przyszła do schroniska. To był nie wychowany pies, a teraz laska po salonach się wykłada:D
  25. szczepon odpłatnie jeździ, trasę najczęściej zaczyna w katowicach...zadzownię do niego w sobotę albo niedzielę i upewnię się jaki byłby ew. koszt transportu...
×
×
  • Create New...