qrcze...ja tu o domku dla axela marze ....a nie pomyslałam o tym ze psiak moze stac sie zazdrosny o psy tej pani.
Niech ktoś sciagnie na ten watek jakiegos zoopsychologa.
Na chwile obecna moge tylko tyle powiedziec, ze Axel przez pierwsze tygodnie bedzie musiał byc ignorowany przez właścicieli. Jak sie zaaklimatuzuje moze bedzie juz wtedy rozpieszczac go
Zanam sie troche na psiej psychologii, ale niech wypowie sie ktos kto jest w tym temacie oblatany