agnieszka ty mi sie nawet nie załamuj...my tu bez ciebie zginiemy....
,,,no sama pomyśl ile dogomaniackich bid zanalzło by domy gdyby nie ty! czy albin teraz miałby wspaniała rodzine...a rudy piesek, który przyjechał na tymczas a dostał nowy dom...mozna by wyliczac..