Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. [quote name='Asior']Aniu ale co radzisz ...wogóle Pani nie powinna mieć psa?? czy tylko o goldenka chodzi????[/quote] A JA MYŚLĘ ZE TO NIE KONIECZNIE POWINIEN BYĆ GOLDEN. TĄ RASE WYBIERANO PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO ZE SZYBKO SIĘ SZKOLĄ I POTRZEBUJĄ KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM. ALE DO DZIECI NADAJE SIE KAZDY INNY PIES LUBIĄCY JE. I NIE KONIECZNIE MUSI BYĆ RASOWY.
  2. tytuł zminiony ale faktycznie zdjęcia by sie przydały
  3. wszystko dobrze się skończyło:multi: Słonko na to zasługiwała w zupełności
  4. czy kajtek nadal ma te zpędy??? a może go ogłaszaać na allegro???
  5. jak tam Sawa???? ciekawość mnie zrzera:oops:
  6. kolejne wiadomości od misi. dzisiaj znowu siusiu na dywanik:evil_lol: hehehe i to 10 min po spacerze. doczytałam pare książek o psiej psychologii i myślę ze to poprostu stres....Misia nadal chodzi niepewnie na smyczy. Czasami się szarpie. powiedziłam im co robić w takiej sytuacji. A jak będę miała wolne(weekend) wpadne do nich i nauczę Misie paru ważnych komend typu siad i leżeć. To tak na dobry początek..oczywiście jeżeli Misia poczuje się już lepiej psychicznie. Bo narazie taka spokojna jest. Dzisiaj zaczęła szczeka jak już ktoś puka do drzwi...to znak ze się zaczyna zadomawiać:loveu: zobaczymy dalej co będzie dalej z tym siusianiem....
  7. [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=292243#post292243[/URL] na zyczenie agnieszki30 wystawiłam czuczu na molosach...pilnujcie co tam sie bedzie dziło...bo ja wyjeżdzam na kilka dni i bede miała utrudniony dostęp do netu
  8. aga , dlaczego nic nie mówisz ze potrzebujesz aparatu:mad: hmmm.... fakt na kilka dni sie wyprowadzam do świdnicy(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:evil_lol: ) i bede miała utrudniony dostęp do neta...ale komórka nadal włączona;) więc dzwon jak tylko będ potrzebna:lol:
  9. [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=292237#post292237[/URL] prosze simba na molosach
  10. po pierwsze sunie trzeba podbic...a po drugie zmienic imie...:evil_lol: ....
  11. psiula podbiła serca rodzinki...są w niej zakochani;) ale dowiedziałam się ze zsusiała sie wieczorem:shake: ...może to tylko jeden raz jej sie zdarzyło. powiedziałam im co robic w takich sytuacjach...ale wiem ze nauka czystości może potrwać nawet 2 miechy. A to ich pierwszy pies...ale bedzie dobrze:cool3: prawie co godzine dostaje od rodzinki nowe wieści...dzwonią, pisze mesy...widać ze Misia już wniosła w ich życie mnostwo miłości...jej nie można nie kochać:evil_lol:
  12. psiak jż dawno w domu.......mar_tensik chyba składni w szokle nie poznała
  13. sunia u mnie...od razu spryciara wiedziała gdzie kuchnia i papu:evil_lol: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9341/img9099nl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2733/img9102gn9.jpg[/IMG] dużooooooo karmiła [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2205/img9104ni0.jpg[/IMG] już u nowych właścicieli [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8664/img9105vp2.jpg[/IMG] koniec na dzisiaj pozowania...DAJCIE MI SPOKÓJ :evil_lol: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8895/img9106kz5.jpg[/IMG] za dużo przeżyć jak na jeden dzień.... [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/809/img9108gu7.jpg[/IMG]
  14. pewnie...ale późnym wieczorem je poogłaszam
  15. koniecznie:evil_lol: moja rodzinka koniecznie chciała się dowiedzieć jak tam NASZA(!) Sawa:evil_lol: jej poprostu nie można kochać...jest niezwylke mądra.... teraz nadrobiłam zaległości i zaraz zdaje im realacje... ...okropnie się ciesze ze taka słodka sunia znalazła domek...i to najwspanialszy:multi:
  16. sunia już u nowych właścicieli:multi: podbiła serca nie tylko ich ale i nasze:cool3: na początku trochę przetraszona ale odrazu wiedziała gdzie jest kuchnia:evil_lol: bedzie z niej wielka zerbaczka, dlatego bedę tam często zaglądać zeby dawać porady o teamatyce psiego jedzienia...chociaż na początek trzeba ja powoli podtuczyć...chudzinka z niej. myśle ze misia to był strzał w dziesiątke....idealnie nadaje się do tej rodzinki, a rodzinka do niej....taka bilogiczna symbioza. troszke pokaszluje, ale to powinno przejść. martwi mnie tylko ta łapa... wygląda tak jakby była o 0.5 cm krutsza....mysia, wiesz cos na ten temat jej łapki? jeśli w schronie nie była badana w poniedziałek przejde się z nia do weta. zaraz fotki...:cool1:
  17. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4343151#post4343151 przepraszam za offa ale pilnie potrzebuje pomocy...sama nie dam rady:-(
  18. moze ktoś z dogomaniaków zrobi aukcje cegiełek na allegro....ja niestety nie wyrabiam czasowo...
  19. tak sawa już w drodze.....teraz to możemy jej życzyć wszystkiego naj:loveu:
  20. agnieszka kiedy bedziesz miła info o psiaku??? chciałabym szybko wystawić go na allegro...teraz coraz rzadziej będę na dogo i jak szybko tego nie zrobie potem bedzie się to wlokło
  21. skoro transport pewny to zmieniamy tytuł??? na wszelki wypadek jeszcze nie przenoszę suni do działu JUZ W NOWYM DOMU
  22. jasne że sie nie obrażam;) oby psiunio szybko znalazł domek
  23. jutro piotr przyjeżdza około 7 rano. wstanę dużo wcześniej (5.00) zeby nakarmić sawe a później spacerek:cool3:
  24. ja już wszystko mam zgrane co do wrocka...a jak wam idzie???? dalej widze ze w rozsypce....:lol: będzie dobrze
×
×
  • Create New...