-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Iliada, cudowny Golden Retriever, którego całym światem był kojec 2x2m
rotek_ replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']Aniu ale co radzisz ...wogóle Pani nie powinna mieć psa?? czy tylko o goldenka chodzi????[/quote] A JA MYŚLĘ ZE TO NIE KONIECZNIE POWINIEN BYĆ GOLDEN. TĄ RASE WYBIERANO PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO ZE SZYBKO SIĘ SZKOLĄ I POTRZEBUJĄ KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM. ALE DO DZIECI NADAJE SIE KAZDY INNY PIES LUBIĄCY JE. I NIE KONIECZNIE MUSI BYĆ RASOWY. -
tytuł zminiony ale faktycznie zdjęcia by sie przydały
-
wszystko dobrze się skończyło:multi: Słonko na to zasługiwała w zupełności
-
SAWA-Ma DOM! JEST ZLE .......ODESZLA (*) (*) (*) (*) (*) (*)
rotek_ replied to zuziaM's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak tam Sawa???? ciekawość mnie zrzera:oops: -
Wspaniała mamusia - Misia. Już w nowym domku! :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
kolejne wiadomości od misi. dzisiaj znowu siusiu na dywanik:evil_lol: hehehe i to 10 min po spacerze. doczytałam pare książek o psiej psychologii i myślę ze to poprostu stres....Misia nadal chodzi niepewnie na smyczy. Czasami się szarpie. powiedziłam im co robić w takiej sytuacji. A jak będę miała wolne(weekend) wpadne do nich i nauczę Misie paru ważnych komend typu siad i leżeć. To tak na dobry początek..oczywiście jeżeli Misia poczuje się już lepiej psychicznie. Bo narazie taka spokojna jest. Dzisiaj zaczęła szczeka jak już ktoś puka do drzwi...to znak ze się zaczyna zadomawiać:loveu: zobaczymy dalej co będzie dalej z tym siusianiem.... -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
rotek_ replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=292243#post292243[/URL] na zyczenie agnieszki30 wystawiłam czuczu na molosach...pilnujcie co tam sie bedzie dziło...bo ja wyjeżdzam na kilka dni i bede miała utrudniony dostęp do netu -
Maleńki Albin ma dom:) Pojechał do Świdnicy:)
rotek_ replied to psy-warszawa.pl's topic in Już w nowym domu
aga , dlaczego nic nie mówisz ze potrzebujesz aparatu:mad: hmmm.... fakt na kilka dni sie wyprowadzam do świdnicy(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:evil_lol: ) i bede miała utrudniony dostęp do neta...ale komórka nadal włączona;) więc dzwon jak tylko będ potrzebna:lol: -
On nie ma szans w schronie!Pomocy!Dzerżoniów
rotek_ replied to agnieszka30's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=292237#post292237[/URL] prosze simba na molosach -
po pierwsze sunie trzeba podbic...a po drugie zmienic imie...:evil_lol: ....
-
SAWA-Ma DOM! JEST ZLE .......ODESZLA (*) (*) (*) (*) (*) (*)
rotek_ replied to zuziaM's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:Rose: it's for you Sawcia:loveu: -
Wspaniała mamusia - Misia. Już w nowym domku! :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
psiula podbiła serca rodzinki...są w niej zakochani;) ale dowiedziałam się ze zsusiała sie wieczorem:shake: ...może to tylko jeden raz jej sie zdarzyło. powiedziałam im co robic w takich sytuacjach...ale wiem ze nauka czystości może potrwać nawet 2 miechy. A to ich pierwszy pies...ale bedzie dobrze:cool3: prawie co godzine dostaje od rodzinki nowe wieści...dzwonią, pisze mesy...widać ze Misia już wniosła w ich życie mnostwo miłości...jej nie można nie kochać:evil_lol: -
Wspaniała mamusia - Misia. Już w nowym domku! :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
sunia u mnie...od razu spryciara wiedziała gdzie kuchnia i papu:evil_lol: [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/9341/img9099nl2.jpg[/IMG] [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/2733/img9102gn9.jpg[/IMG] dużooooooo karmiła [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2205/img9104ni0.jpg[/IMG] już u nowych właścicieli [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8664/img9105vp2.jpg[/IMG] koniec na dzisiaj pozowania...DAJCIE MI SPOKÓJ :evil_lol: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8895/img9106kz5.jpg[/IMG] za dużo przeżyć jak na jeden dzień.... [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/809/img9108gu7.jpg[/IMG] -
On nie ma szans w schronie!Pomocy!Dzerżoniów
rotek_ replied to agnieszka30's topic in Już w nowym domu
pewnie...ale późnym wieczorem je poogłaszam -
SAWA-Ma DOM! JEST ZLE .......ODESZLA (*) (*) (*) (*) (*) (*)
rotek_ replied to zuziaM's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
koniecznie:evil_lol: moja rodzinka koniecznie chciała się dowiedzieć jak tam NASZA(!) Sawa:evil_lol: jej poprostu nie można kochać...jest niezwylke mądra.... teraz nadrobiłam zaległości i zaraz zdaje im realacje... ...okropnie się ciesze ze taka słodka sunia znalazła domek...i to najwspanialszy:multi: -
Wspaniała mamusia - Misia. Już w nowym domku! :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
sunia już u nowych właścicieli:multi: podbiła serca nie tylko ich ale i nasze:cool3: na początku trochę przetraszona ale odrazu wiedziała gdzie jest kuchnia:evil_lol: bedzie z niej wielka zerbaczka, dlatego bedę tam często zaglądać zeby dawać porady o teamatyce psiego jedzienia...chociaż na początek trzeba ja powoli podtuczyć...chudzinka z niej. myśle ze misia to był strzał w dziesiątke....idealnie nadaje się do tej rodzinki, a rodzinka do niej....taka bilogiczna symbioza. troszke pokaszluje, ale to powinno przejść. martwi mnie tylko ta łapa... wygląda tak jakby była o 0.5 cm krutsza....mysia, wiesz cos na ten temat jej łapki? jeśli w schronie nie była badana w poniedziałek przejde się z nia do weta. zaraz fotki...:cool1: -
SAWA-Ma DOM! JEST ZLE .......ODESZLA (*) (*) (*) (*) (*) (*)
rotek_ replied to zuziaM's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4343151#post4343151 przepraszam za offa ale pilnie potrzebuje pomocy...sama nie dam rady:-( -
moze ktoś z dogomaniaków zrobi aukcje cegiełek na allegro....ja niestety nie wyrabiam czasowo...
-
SAWA-Ma DOM! JEST ZLE .......ODESZLA (*) (*) (*) (*) (*) (*)
rotek_ replied to zuziaM's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak sawa już w drodze.....teraz to możemy jej życzyć wszystkiego naj:loveu: -
On nie ma szans w schronie!Pomocy!Dzerżoniów
rotek_ replied to agnieszka30's topic in Już w nowym domu
agnieszka kiedy bedziesz miła info o psiaku??? chciałabym szybko wystawić go na allegro...teraz coraz rzadziej będę na dogo i jak szybko tego nie zrobie potem bedzie się to wlokło -
skoro transport pewny to zmieniamy tytuł??? na wszelki wypadek jeszcze nie przenoszę suni do działu JUZ W NOWYM DOMU
-
On nie ma szans w schronie!Pomocy!Dzerżoniów
rotek_ replied to agnieszka30's topic in Już w nowym domu
jasne że sie nie obrażam;) oby psiunio szybko znalazł domek -
SAWA-Ma DOM! JEST ZLE .......ODESZLA (*) (*) (*) (*) (*) (*)
rotek_ replied to zuziaM's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro piotr przyjeżdza około 7 rano. wstanę dużo wcześniej (5.00) zeby nakarmić sawe a później spacerek:cool3: -
Wspaniała mamusia - Misia. Już w nowym domku! :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
ja już wszystko mam zgrane co do wrocka...a jak wam idzie???? dalej widze ze w rozsypce....:lol: będzie dobrze