Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. [URL]http://www.wrzuta.pl/film/4TocsIvy5R/mvi_9184[/URL] filmik z dorą w roli głównej...bardzo okrojony...ale większe pojemności nie wchodzą
  2. piękna:loveu: świetnie nadawałaby się do domku dla starszej osoby
  3. biedna...ogłaszamy ją gdzie się da;)
  4. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7442/karolinaaaoc4.jpg[/IMG][/URL]
  5. yyy ostatnie...jakie wygrzebałam:oops: jak misia jeszcze raz do mnie przyjedzie i jej taką sesyjkę zrobię że klękajcie narody:lol:
  6. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=188475444[/URL] akuchy nie prosiłam o pomoc ..sama coś zkleciłam na poczekaniu:oops:
  7. widzę że pilnie potrzebny domek....akucha pisze fajne teksty...ja ją moge wystawić na allegro...
  8. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=188307356[/URL]
  9. mi te zdjęcia nawet na dogo się nie wyświetlaja:shake: chciałam poprawić allegro...ale nie wyszło
  10. to jutro kończy się kwarantanna??
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/3299/atakgonimypatykixk8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4201/bardzolubidrapankozs2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7695/fajniejestal5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2230/spacerekne7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8038/taksobiepodrujemysx8.jpg[/IMG][/URL] i na zakończenie.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2375/tojuzchybaprzyjapp2.jpg[/IMG][/URL]
  12. to czekamy niecierpliwie
  13. z tego co wiem to słonko po operacji świetnie sobie radziła...a teraz czeka ją sterylka
  14. już zmienione...tekst poprawiony. a jedno krwawe zdjęcie zostawiłam...te smutne oczka może kogoś chwycą za serducho:roll: zresztą jest wzmianka że pies już się zmienił....
  15. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=188169551[/URL] i gonzo poszeeeedł w świat:evil_lol:
  16. jesli Magda się zgodzi wstawię reszę zdjęć...a są boskie:loveu:
  17. apbt, podaj adres:oops: ja nie znam
  18. nio i mam tekst..... :multi: a do kogo podać numer telefonu i maila??? asior...gdzie się podziałaś?:cool3:
  19. beamicha szuka młodego amstafka....w wałbrzychu jest taki młodziak...można coś o nim powiedzieć?
  20. do slapcia już pisałam.....niestety nie może...jest w terenie i nie ma dostępu do net..ale wraca za dwa tyg.
  21. hmm...wiesz ja sama przez jakiś czas sie nieodzywałam.... napisałam wczoraj maila....i czekam na odpowiedź. asior, wiesz jak to jest oni cały czas się budują....może nie mają czasu zaglądać na pocztę...
×
×
  • Create New...