[quote name='MagYa^^'][U]Przypominam psiska do adopcji:[/U]
[URL="http://img76.imageshack.us/my.php?image=cimg0595lt2.jpg"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/4123/cimg0595lt2.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img158.imageshack.us/my.php?image=cimg0596ad1.jpg"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/5740/cimg0596ad1.th.jpg[/IMG][/URL]
Dobciowata sunia. Cudna!!! Spokojna!!! Pies marzenie, do przytulania, bardzo, ale to bardzo przyjacielska. Przytulala sie jak dziecko :)
:)[/quote]
ta suczka jest w ciąży???