[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50612"]:-( http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50612[/URL] błagam pomóżcie o naszym dzierżoniowskim psie już prawie wszyscy zapomnieli:-(
a mogłybyście zrobić gremlince zdjęcia spoza boksu??? pomogę szukać domku. szjbus prosz wykasuj chociaż część pseudohopów...bo ciężko się czyta cały wątek
już opisuję....
asia była w schronisku ...obeszła wszystkie boksy i nie znalazła boksera.
spytała się jakiejś młodej kobiety....nawet obeznana była. powiedziała ze boksia odebrali właściciele.....ale kim ona była???? oto jest pytanie