Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. o, masz avatarek z nia, zaraz tez sobie wstawie, mozesz go tu dac na watek zeby mozna pobrac? a jutro bedziemy dzwonic do tej pani, ktora ja znalazla i ktorej numer jest w ogloszeniu i spytam, czy jest jakis odzew...
  2. Obfotografowalam dzis kociaki czekajace w lecznicy na Ursynowie na nowy dom.. Podobno nikt sie nie interesuje adopcja, a nie moga tam wiecznie zostac... Kociaki sa przecudne, maja 2 miesiace, to 3 kocurki i kociczka. Sa do obejrzenia i odebrania w lecznicy na Kulczynskiego 8a tel : 644 06 80 to wszystkie razem w transporterku, w ktorym czekaja [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64d6808b6a.jpg[/IMG] a teraz prezentacja na razie po jednym zdjeciu kazdego: [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64de06295a.jpg[/IMG] [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64e253e6eb.jpg[/IMG] [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64e6fb931d.jpg[/IMG] [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a64ec982688.jpg[/IMG] kotka to jest albo pierwsza albo ostatnia, reszta kocurki.
  3. o rany, dziekuje !! :loveu::loveu:
  4. [B]Młoda, wyjątkowo łagodna i przymilna kociczka została znaleziona na podwarszawskim parkingu. Zostanie wysterylizowana, ale jesli nie znajdzie nowego wlasciciela to będzie musiała wrócić na parking! Sprawa bardzo pilna, kotka lgnie do ludzi i potrzebuje prawdziwego domu, gdzie będzie bezpieczna. Jest młodziutka, czarnoczekoladowa. kontakt : 510330481 [IMG]http://mioll.fretki.org.pl/upload/pliki/f-46a50d5ab1675.jpg[/IMG] [/B]
  5. jest nawet lek na to, ale jesli to z innego powodu, bo po prostu lubi sobie posikac to nic nie da.. no zobaczymy,moze sie poprawi...
  6. jest dobrze, cokolwiek to znaczy, znaczy siki dobre, a pies albo sika ze zlosliwosci albo po sterylce tak ma jak cos tam bylo za krotko uciete to jakos tak sie dzieje, nie umiem oczywiscie fachowo powtorzyc :oops: fakt faktem znow kaluza pod drzwiami do pokoju i jeszcze pies prawie mame ugryzl jak na niego nakrzyczala.
  7. czekam wlasnie na wyniki siuskow Lunkowych ...... :roll:
  8. no tak, slepa jestem :oops: za dlugo dzis spacerowalam po sloncu ;)
  9. jaki telefon dawac do ogloszen nie moge znalezc, a chce go umiescic w wyborczej na zoltych stronach...
  10. chyba mu sie allegro skonczylo albo przeoczylam
  11. oby juz nigdy nie musiala cierpiec przez czlowieka !
  12. same grubaski :evil_lol: wiecej piesia do kochania i przytulania :)
  13. czekamyyyyyyy
  14. i co i co i co i co i co ???????????????
  15. Alterku zdrowiej !! a ja wystawilam pudeleczko decoupage dla niego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75869[/URL]
  16. zaraz cos dla niego wystawie na bazarku ... biedny...:-(
  17. Neris gdybys miala czas moglabys napisac ksiazke :) zaloze sie, ze pobilaby cykl Herriota od razu ;)
×
×
  • Create New...