Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. moze z koncem wakacji bedzie lepiej ! Kubusiowi musi sie udac !
  2. :) a w ogole to zauwazylam, ze odkad jest Lunka z nami to Mysza troche wyspokojniala, owszem dalej szczeka ile moze i w ogole, ale jakos tak zachowuje sie stateczniej, no... chyba ze zlapie glupawke ;)
  3. nie moge znalezc,ale jeszcze bede probowac, a moze ktos jeszcze ma piatkowa gazete wyborcza?
  4. wakacje sie powoli beda konczyc to moze i szanse wzrosna jak ludzie popowracaja z urlopow ....
  5. w gazecie wyborczej tez chyba jest ich ogloszenie, mama mi mowila, ze czytala, ze 2 psy po 8 latach testow szukaja domow. to musialo byc w piatkowej na zoltych stronach, juz nie mam jej niestety
  6. biedny Shipek :(
  7. i jest jak jamnik, a przeciez to chyba lubiane psiaki !
  8. :multi::multi: no prosze, jak jej sie poszzescilo ! :multi::multi: super
  9. juz chyba byly plakaciki?
  10. Fona wydrukuj plakaciki jak mozesz to jak jutro bede odbierac witaminki to bym wziela :)
  11. 20 sekund to juz cos. :) a mam pytanie - na udawane walki pozwalasz psom? bo ja ciagle nie wiem, co robic :shake:
  12. wszystko zalezy od wielkosci, rasy, stanu zdrowia.. mniejsze zyja teoretycznie dluzej na przyklad... ps. przypominam o moim bazarku na Milorda, konczy sie w piatek, a jakos nikt nic nie kupuje :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68997[/URL]
  13. a co bedzie za pol roku? przeprowadzka? Drucik sliczny :loveu: ja chyba za badanie moczu zaplacilam 20zl i wyniki byly w pare godzin.
  14. a jak ten domek sie znalazl ? i beda jakies zdjecia? :)
  15. zostaly 2 kociaki, z czego jeden jest ponoc zaklepany :) mam nadzieje, ze do dobrych domkow trafily...
  16. czy ktos chodzi na spacery nad sluzewiecki strumyczek ? Smródką zwany ? fajne tereny calkiem, o ile psy toleruja rowerzystow :evil_lol:
  17. hurrrrra :multi::multi::multi: wreszcie :multi:
  18. ooooooooooooooooo :crazyeye: to czekamy na wiecej informacji ! :multi:
  19. u mnie tez niesikowy okres sie dzis skonczyl :( moze to zalezy od ksiezyca ? ;)
×
×
  • Create New...