Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. a Lunek podziurawila krem do rak w zupelne sitko i chyba wessala go troche :mad:
  2. a to podroznik sie z niego zrobil ! no no, mam nadzieje, ze juz bedzie grzeczny ....
  3. moze sie buntuje? ze tez to zawsze tak jest, ze psy przejmuja od siebie nawzajem tylko te zle nawyki :( eh
  4. to ja przypomne o swoim bazarku dla Grzybka, czesc sie juz pokonczyla, czekam na wplaty, ale wciaz mozna zamawiac kosmetyki Avonu i Oriflame dla Grzybka !
  5. to i ja dorzuce swoj bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6642784#post6642784[/URL]
  6. biedaczysko! tez poszukam rzeczy na bazarek. jak to dobrze, ze go wyciagnelas stamtad !
  7. a nie ma tam u Was jakichs festynow albo czegos w tym stylu, gdzie by mozna Lekusia zabrac i pokazac?
  8. o to ta impreza dzis byla? i jak?
  9. i wreszcie Szopen doczekal sie happy endu !! :multi::multi: :loveu::loveu: wspaniale ! i dobrze, ze uratowaliscie ta sunie biedna !
  10. a kto go wie, jakich mial przodkow ;)
  11. Lękusiu kochany cierpliwosci....
  12. Synek to pewnie wcale nie zamierza isc do innego domu ;) za dobrze mu tu :)
  13. ale przynajmniej ma towarzystwo... biedny :(
  14. do 8.08? znaczy placisz zalegle czy mialo byc do 8.09 ?
  15. [quote name='fona']LittleMy, odwiedzic to jakos w przyszlym tygodniu, zapraszam serdecznie, chyba ze wczesniej chcesz odebrac witaminy, przelotem moge sie umawiac prawie codziennie, tylko nie dzis. [/quote] ja moge jakos w przyszlym tygdoniu,to sie jeszcze umowimy :) pozdrowienia dla kociej mlodziezy !
  16. czekamy na wiesci z hoteliku.
  17. oby mu sie tam poszczescilo !
  18. Fona, a kiedy mozna maluchy wyrosniete odwiedzic? i witaminki przy okazji odebrac :)
  19. a teraz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78307[/URL]
  20. ale fajnie :multi::multi: !! bardzo dobra wiadomosc, dzieki EMIR :loveu:
×
×
  • Create New...