Witamy wszystkich :multi: dzisiaj Sara nie zdewastowała żadnego dywanu ani nic innego :multi: :loveu:
[quote name='furciaczek']O tej godzinie do wyrka:crazyeye:
zle sie czujesz czy co:diabloti:
dobranoc:loveu: wymiziaj suczysko ode mnie:loveu:[/quote]
przestawiam sie :cool3: słabo mi idzie, bo i tak wstaje o 12 :roll:
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]przyszłam się przywitać z Wami, słodkie Sarusie:loveu::loveu::loveu:
buziaczki z ranka dla Was!! :buzi: [/COLOR][/B] :B-fly:[/quote]
Ja wiem, czy takie słodkie.. szczególnie ostatnio :cool3: :evil_lol: cześć Zuzolki :loveu:
[quote name='Eriu']To widzę, że nie tylko ja już myślę o świętach :D. Dzień dobry :)[/quote]
Doberek :) święta tuż tuż :evil_lol: