[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]fajna rzeczka ! ;)[/B][/COLOR]
[URL]http://images27.fotosik.pl/87/8e314549129a1ab6.jpg[/URL][/quote]
to bardziej rów niż rzeczka :evil_lol: :diabloti:
Witamy wszystkich :multi: i zapraszamy na poranną porcje fotek ;)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/87/8351906095f6e491.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/87/8e314549129a1ab6.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/87/2e2ca1b8ea75df15.jpg[/IMG][/URL]
coś tam jest...
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/87/ed99bbae0cd67e49.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/105/d16796ab5c68178d.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='Niki-lidka']to nie Fur pozno wchodzi tylko ty wczesnie idziesz:eviltong:[/quote]
późno, późno, pamiętam ze zwykle była wcześniej. A ja ide, bo muszem :eviltong: chociaż nie chcem :eviltong: dobranoc :bye:
Witamy :multi:
[url]http://images28.fotosik.pl/90/53583802173fb0a7.jpg[/url] trzeba mu kupić większy fotel :cool3: przecież on biedny ledwie sie w tym mieści :shake:
[url]http://images29.fotosik.pl/91/7307228e6a28db06.jpg[/url] ale fotka :mdleje: w deche! ;) :evil_lol:
Cześć Emdziolku :)
Nalu!!!! :multi: ale on wydoroślał :loveu:
[URL]http://img526.imageshack.us/img526/5219/sl274583dn8.jpg[/URL] i nawet rządzić próbował ;) :evil_lol:
Wygłaskaj go mocno ode mnie!!! Vegunie też :loveu: