-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
wujek Stefan jest super :loveu: masz jego numer? [url]http://i20.tinypic.com/dxg1l3.jpg[/url] dajcie mu jeść!!!!!!! :evil_lol: -
Kiedy fotki? :cool3: jestem spragniona Bzikowych fotek :loveu:
-
Cześć Helga ;)
-
Ale piękne zdjęcia! :)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agaciaaa replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Ach ta Zuzka.. wymęczyła dwóch panów :evil_lol: twardzielka z niej :diabloti: Super fotki :loveu: A ten komentarz "Podziel sie posiłkiem" .... :roflt: bomba :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[url]http://i23.tinypic.com/2c0v2a.jpg[/url] fajny, tylko dla mnie chyba troszke za młody :evil_lol: ten dalej może być... :diabloti: ale chyba pomadka mu sie rozmazała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='ß@$!@']jeszcze Was pomęcze takimi fotkami, ok? :cool3:[/quote] męcz, męcz :loveu::loveu::loveu: świetne :loveu:
-
o ja..... ale zgłodniałam :cool3: sadystka :mad:
-
Cześć :) szkoda że fotek narazie nie będzie :cool3: ale jakoś wytrzymam ;)
-
Co Ty takiego miałaś, że on sie na wszystkich fotkach oblizuje? :evil_lol: Śliczny :loveu:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
agaciaaa replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć zalatana Gizmusiowa ;) Wibrysek jest śliczny :loveu: Mam nadzieje, że będą fotki melancholijnego Gizmusia :cool3: i czekam na więcej Wibryska :loveu: -
Cześć :) super foteczki :multi: [url]http://i24.tinypic.com/34r6szo.jpg[/url] zaraz cie zjeeeeem :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Pfff po co życie marnowac na spaniu :lol: [uch i mówi to osoba króra na wakacjach wstawała po 12:00 :evil_lol:] Chcesz moją rodzinke zobaczyć? :-o Życie Ci nie miłe? :eviltong: [/quote] To lepiej nie spać i umrzeć z niewyspania? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chce :diabloti: już kiedyś widziałam, nie boje sie :diabloti: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
agaciaaa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
Witamy :) bardzo fajne fotki z Litwy :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Postawcie mi pomnik :lol::lol: Albo na grobie mi napiszcie "Umarła z niewyspania" :lol: Specjalnie for you, może nic ciekawego... ale :lol: Więcej niestety nie mam :-( Bo reszta zdjęc to już rodzinka :mad:[/quote] Ty może lepiej więcej śpij, zamiast umierać :evil_lol: :diabloti: Dziękuje za fotki :loveu: ja Ci dam 'nic ciekawego' :cool3: suuuuper fotki :loveu: szczególnie ten pierwszy 'domek' :evil_lol: piękny jest :loveu: Dawaj rodzinke :diabloti: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Witamy :) fajny komplecik odblaskowy, w biedronce były podobne po 5 zł :cool3: ;) no i zbiory imponujące :) super ta czarno-niebieska obróżka :loveu: i fotki też fajne :loveu: -
[quote name=':: FiGa ::']Figowa już nie zwraca uwagi na TV, ale na poczatku też szczekała razem z psami w filmach :lol:[/quote] mam nadzieje, że mojej paskudzie też to przejdzie, bo ja lubie filmy z psami :eviltong: [quote name='_ChiQuiTa_']A gdzie te dalmasy lecą ?:>[/quote] Na polsacie, ale chyba już koniec. [quote name=':: FiGa ::']Już nie leca, spoznias sie :eviltong:[/quote] no niestety :cool3: a ja tak chciałam obejrzeć :placz: takie słodkie szczeniorki :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
agaciaaa replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
O matko jedyna, poszłaś spać przed 3 i wstałaś o 5 :-o podziwiam :cool3: Piękne ptaszki :loveu::loveu::loveu: dawaj jeszcze fotki z Monachium :loveu: -
[quote name=':: FiGa ::']Też oglądałam chwilke "102..." :evil_lol:[/quote] ja już straciłam wątek przez ten prąd :evil_lol: a poza tym Sara sie wkurza jak coś piszczy albo szczeka w tv, bo nie wie o co chodzi a i tak zdenerwowana jest :cool3:
-
[quote name='anetta']BUhhahaha sie uśmiałam :lol::roflt::roflt::roflt: ban(an)y wam tylko w głowach :roflt::roflt:[/quote] [quote name='Niki-lidka']to taki sentyment pozostal...po innych:cooldevi:[/quote] przestańcie już z tymi banami :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Cześć Agatko :cool3: Róż teraz w modzie przeciez jest :evil_lol:[/quote] Cześć Sylwuś :) Róż zawsze modny :evil_lol: [quote name='Sznaucerka-Balbina']Czeee Sarulce:loveu:[/quote] Cześć Biśki :loveu: [quote name='Pimpek']Dobranoc wszystkim :sleep2:[/quote] Dobranoc :) [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :) Przyszłam nadrobić zaległości ;) [URL]http://images23.fotosik.pl/96/263eb5d50121a46c.jpg[/URL] Ta fotka jest the beściarska, myślałam, że popłaczę się ze śmiechu :lol: :loveu:[/quote] Cześć :) Też mi sie podoba ta fotka, ledwie zdążyłam ją cyknąć, bo Sara tylko chwilke w tej pozycji była :evil_lol: ale wyszła super :evil_lol: :loveu:
-
Witamy wszystkich :multi: oglądałam sobie "102 dalmatyńczyki" (nie śmiać sie:eviltong::evil_lol:) a tu nagle prąd zabrali w całym mieście :cool3: i tak przez godzine nie było... :angryy: Sara piszczała, dawno na siku nie była, a ja sie bałam wyjść w te egipskie ciemności :roll: na szczęście tato z nią wyszedł. Potem ktoś strasznie trzasnął drzwiami na piętrze, Sarunia sie rozszczekała i nie mogłam jej uspokoić, chodziła, burczała, powarkiwała, szczekała... :shake: dobrze że już jest prąd bo bym chyba nerwowo sie wykończyła :evil_lol: [quote name='ß@$!@']no przyczepiliśmy się bo nam się strasznie podoba :loveu:[/quote] mi też :loveu: [quote name='despera']Dzień dobry:) Pozdrawiam i lecę robić obiad;)[/quote] Witamy :multi: mam nadzieje, że obiad smaczny wyszedł ;) [quote name='Marta_Ares']Witam, ja zdjecia widzialam:loveu: :loveu:[/quote] Fajnie ;) :loveu: [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Witamy weekendowo :multi: fajne fotki :):loveu:[/B][/COLOR][/quote] Witamy i dziękujemy :) [quote name='_ChiQuiTa_']Ja fotki też widziałam :loveu: Dzieńdobry :):):)[/quote] Dobry wieczór :)
-
Trzymamy kciuki, bo będzie bieda jak zastaniesz w domu zupełnie innego psa ;)
-
Rodzice rozpuszczą Ci Nesika :evil_lol: Fajnie że koleżanka Cie zaprosiła, integrujcie sie! ;)