Jump to content
Dogomania

moana

Members
  • Posts

    1803
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by moana

  1. [quote name='jotpeg'] do zdjęć, oprócz Norka, pozował park w Świerklańcu k. Tarnowskich Gór :p[/QUOTE] O, dzięki za ten dopisek. Nie miałam pojęcia gdzie to. A ta ikonka trochę przypomina Norka-chińczyka :p ... Cudnie!
  2. Przypadkiem weszłam na wątek... Zdjęcia Romka z małą dziewczynką mnie powaliły... cudo! :) Trzymam kciuki za Romka!
  3. Dziękuję, jotpeg! :loveu:
  4. Oj oj, Denisek się tak szybko nie zestarzeje w otoczeniu Księżniczek... :) Pozdrowienia, black_sheep!
  5. Kocia ławeczka bomba. W ogóle pięknie tam na tej Waszej wsi, jotpeg... [SIZE=1]PS Tęskni mi się za sielska polską wsią... za Krakowem... No i za Rudkiem...:roll: [SIZE=2]A u Ciebie, jotpeg i wieś, i Kraków i ...rudy pies ;) dlatego tu tak ciągle przyłażę...[/SIZE] [/SIZE]
  6. Ale im tam faajnie. I ciepło...Upały... Ja też chcę! Czy posągowo piękny Pan Kot leży pod samochodem? (no ale żeby tak samochodem po taakiej trawce i stokrotkach 8) )
  7. Coś cicho, pusto u Tobiego... Ciekawa jestem co wynikło z tego 'obiecującego telefonu'?? Pewnie gdyby coś fajnego napisałybyście..?
  8. Łooo, jakie piękne zdjęcia!
  9. [quote name='nefesza']A wiesz co Lazy, jak Filip lezal na OIOMie, to przychodzilam do niego i prosilam, zeby przede wszystkim nauczyl sie i zaczal sam oddychac... i posluchal mnie moj synek. Popros Swojego Synka, zeby byl grzeczny i sluchal Mamy i zeby mu zaroslo to, co ma byc zarosniete. Moze to glupota, ale mi same modlitwy nie wystarczyly... ja prosilam Synka by walczyl, dla mamusi i tatusia.[/QUOTE] Rozczuliłaś mnie, nefeszo...
  10. Ale tam wszyscy dzielni jesteście niesłychanie. Trzymajcie się! :)
  11. Ojej, smutno jakoś... :roll: Dobrze, że kotki znalazły domki chociaż... Trzymajcie się tam ciepło!
  12. Ojej, dawno tu nie byłam. Też trzymam kciuki za wszystkie rozwijające się dzieciaczki i ich Mamy :) Troszkę zazdroszczę... nam też się marzy jeszcze rodzeństwo dla 15miesięcznego Maciejka... :) Aczytałyście to...? [URL]http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53581,9467365,Amerykanska_rodzina__2___19.html[/URL] :-o
  13. Świetne zdjęcia, paoiii! No i pies taki urodziwy... A jak z jego domkiem?
  14. Ale cudo! I z wszystkim na miejscu ... ogonek, uszka... cudna!
  15. Co do imion... Najladniejsze oczywiście : Maciuś ;) Z listy LAZY to Ignacy - Ignaś - bardzo fajne!
  16. Piękne zdjęcia :). Dziękuję! ;) Super, że byliście też w środku zamku... Halo, to bardzo warto zwiedzić! A Norek też mógł wejść??
  17. Uuu, fajnie! :) Troche się wystraszyłam tematu... Może powinien być zmieniony, żeby ludzi nie stresował... ;)
  18. Wow, jotpeg mamy wiele wspólnego :) Uwieelbiam ludzi urodzonych 13go stycznia!:cool3::loveu: Foty Norka z Pszczyny w ilosci duzej, poprosze.
  19. Ojej! Norek był w mieście, w którym się urodziłam! (i chodziłam do ogólniaka) Lubię Pszczynę :) ... I Norka ;)
  20. Taki sobie banner... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199456-Ca%C5%82e-zycie-na-%C5%82a%C5%84cuchu-by-sko%C5%84czy%C4%87-pod-ko%C5%82ami-auta...."][IMG]http://i.imgur.com/vj4bz.jpg[/IMG][/URL] Niestety strona, na której kiedyś robiałm banery się na mnie wypięła i znalazłam tylko taką, która się reklamuje na każdym banerze :/. Wieczorkiem może coś innego wykombinuję...
  21. A to Ciebie Kofi tak długo szukał, tetraedryt! :) Wiedział chłopak co robi... Witaj na forum!
×
×
  • Create New...