Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. [quote name='Jo37']Molly wzbogaciła się o następujące wpłaty 40zł - Joodith ( wrzesień,październik ) 10zł- Tola (październik ) Bardzo dziękujemy.[/QUOTE] Jo37-dzięki. [COLOR=#4169e1]Bardzo dziękujemy następnym ofiarodawcom:loveu:-MOLLY przesyla całuski:loveu:[/COLOR]
  2. tekst i kontakt na stronie wczesniejszej 48. a i wyrożnione na mazowieckie ,bo tam jest mała
  3. to bardzo cię proszę :oops::oops::oops:-Molly nie ma zadnych ogłoszeń ale allegro daje jej największe szanse tekst jest na poprzedniej stronie.
  4. [quote name='ick']O jaki prześliczny psiaczek...Molly znajdzie napewno prędko domek..!. Potrzene dobre ogłoszenia !!!!!!Trzymam mocno kciuki!!![/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=#a0522d]**KTO ZROBI OGŁOSZENIA MOLLY ORAZ ALLEGRO wyróżnione na mazowieckie**[/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='sonia71'][SIZE=3][COLOR=#008000]zapraszamy na Mullinkowy bazarek!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194288-dla-pań-do-domu-mini-maszyna-aeroscopic-dla-Molly-do-20.10.10-do-23.00[/URL][/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=sienna]**KTO ZROBI OGŁOSZENIA MOLLY ORAZ ALLEGRO wyróznione na mazowieckie**[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#a0522d][/COLOR][/SIZE] Jo37-proszę o potwierdzenie wplat na konto Molly od 4.10.10.
  6. [SIZE="3"][COLOR="#008000"]zapraszamy na Mullinkowy bazarek!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/194288-dla-pań-do-domu-mini-maszyna-aeroscopic-dla-Molly-do-20.10.10-do-23.00[/url]
  7. [quote name='Jo37']Przelew na 60 zł za wrzesień zrobiony. Wpłynęło 15 zł z bazarku od p.Anny K.[/QUOTE] [COLOR="#48d1cc"]Bardzo dziękujemy następnej ofiarodawczyni :loveu:MOLLY przesyla całuski:loveu:[/COLOR] [quote name='mestudio']Witam i zapraszam na niewielki bazarek dla Molly, może uda się uzbierać trochę pieniążków. [url]http://www.dogomania.pl/threads/194057-Ro%C5%9Bliny-ogrodowe-ostatni-raz-w-tym-roku!!!-Do-15.10.?p=15497533#post15497533[/url][/QUOTE] [COLOR="#9932cc"]bardzo , bardzo dziękujęmy MESTUDIO:loveu::loveu::loveu:[/COLOR] [SIZE="3"][COLOR="#f4a460"]OGŁASZAMY MOLLY -KTO POMOŻE POROBIĆ OGŁOSZENIA I ALLEGRO wyróżnione na mazowieckie[/COLOR][/SIZE] [quote name='sonia71'] TEKST DO OGŁOSZEŃ: [SIZE=4]Molly[/SIZE] [I][SIZE=2]"...co by się z nią stało ,gdyby została na miejskim przystanku...?[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]ufna,szukająca ciepła ludzkiego serca,malutka 4-miesięczna Molly...[/SIZE][/I] [SIZE=2][B]p[/B]ewnie już by jej nie było...deszcz,zimno,ludzie śpieszący do domów,szybkie samochody...pęd miejskiego życia...[/SIZE] [SIZE=2]..ot, następne psie dziecko samotnie przechodzące za Tęczowy Most...[/SIZE] [SIZE=2]ale trafił się człowiek...może nie bardzo wiedział jak pomóc małej psince ale jego pomoc pomogła przeżyć jej pierwsze dni bezdomności i bezradności.[/SIZE] [SIZE=2]tak Molly trafiła do domu tymaczasowego gdzie jest uczona czystości,kontaktu[/SIZE] [SIZE=2]z otoczeniem,posłuszności a także radosnej psiej zabawy ,której przecież jako szczenie jeszcze potrzebuje a sama od siebie obdarowuje człowieka najczystszą miłością psiego dziecka.[/SIZE] [SIZE=4][I]pomóż Molly znaleźć dom-[SIZE=2]w którym nie tylko zazna miłości ale i odda tę miłość po 100-kroć.[/SIZE][/I][/SIZE] [I][SIZE=2]Molly ma ok.4-miesiące,waży ok.6 kg, ,jest zaszczepiona i odrobaczona ,akceptuje koty,z racji że jest jeszcze mała potrzebuje obecności czlowieka.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]oferujemy pomoc transporcie i sterylce.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Szukamy domu ,który potraktuje Molly jak członka rodziny i zdaje sobie sprawę jaki to obowiązek .[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Nie wydajemy psów na łańcuch i do budy.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Molly przebywa w Domu Tymczasowym pod Sochaczewem.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]kontakt: 502622544 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/I][/QUOTE]
  8. [quote name='Ewanka']Molly dostaje teraz codziennie zastrzyki ... wczoraj wieczorem była Lilek i dala małej zastrzyk, dzisiaj i pojutrze (jutro przerwa) też przychodzi i to będzie koniec kuracji antybiotykowej. Potem 3-4 dni przerwy i odrobaczenie, a potem po dwóch tygodniach szczepienie na wirusówki - tak plan jest ustalony z wetem..[/QUOTE] Ewanko-to teraz na dniach mala dostanie tabletkę od robaków? a potem ok 20.10 wirusówki-pytam bo zacznę prosić o ogłosznia i zanim znajdzie się domek Mulinka będzie już po zabiegach. TEKST DO OGŁOSZEŃ: [SIZE=4]Molly[/SIZE] [I][SIZE=2]"...co by się z nią stało ,gdyby została na miejskim przystanku...?[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]ufna,szukająca ciepła ludzkiego serca,malutka 4-miesięczna Molly...[/SIZE][/I] [SIZE=2][B]p[/B]ewnie już by jej nie było...deszcz,zimno,ludzie śpieszący do domów,szybkie samochody...pęd miejskiego życia...[/SIZE] [SIZE=2]..ot, następne psie dziecko samotnie przechodzące za Tęczowy Most...[/SIZE] [SIZE=2]ale trafił się człowiek...może nie bardzo wiedział jak pomóc małej psince ale jego pomoc pomogła przeżyć jej pierwsze dni bezdomności i bezradności.[/SIZE] [SIZE=2]tak Molly trafiła do domu tymaczasowego gdzie jest uczona czystości,kontaktu[/SIZE] [SIZE=2]z otoczeniem,posłuszności a także radosnej psiej zabawy ,której przecież jako szczenie jeszcze potrzebuje a sama od siebie obdarowuje człowieka najczystszą miłością psiego dziecka.[/SIZE] [SIZE=4][I]pomóż Molly znaleźć dom-[SIZE=2]w którym nie tylko zazna miłości ale i odda tę miłość po 100-kroć.[/SIZE][/I][/SIZE] [I][SIZE=2]Molly ma ok.4-miesiące,waży ok.6 kg, ,jest zaszczepiona i odrobaczona ,akceptuje koty,z racji że jest jeszcze mała potrzebuje obecności czlowieka.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]oferujemy pomoc transporcie i sterylce.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Szukamy domu ,który potraktuje Molly jak członka rodziny i zdaje sobie sprawę jaki to obowiązek .[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Nie wydajemy psów na łańcuch i do budy.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Molly przebywa w Domu Tymczasowym pod Sochaczewem.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]kontakt: 502622544 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/I]
  9. [quote name='sonia71'][SIZE=3][COLOR=magenta]*****KTO WSPOMOŻE:loveu::loveu::loveu: GROSIKEM ZADŁUŻONĄ :shake::shake::shake:MOLLY ???? POPATRZ -JAK NIE ZAKOCHAĆ SIĘ W TYM UROCZYM SZCZENIORKU*****[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] *********Mulinka się przypomina*************
  10. ok,dzięki -za wrzesień będzie 60zł.:loveu:
  11. [quote name='Jo37']Następne wpłaty Fifa- 50zł p.Marta ( Zadra?) - 20zł -stała deklaracja Sonia71-30zł - październik Bardzo dziękujemy ofiarodawcom .[/QUOTE] [COLOR="#4169e1"]Bardzo dziękujemy następnym ofiarodawcom:loveu:-MOLLY przesyla całuski:loveu:[/COLOR] Ewanko -jutro Jo37 przeleje zapłatę za DT za wrzesień 70zł(7dni/10zł.)
  12. [quote name='Ewanka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/350/e4c58644a7300105med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ona tu śpi:crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol: w sumie to..."co wasze -to i moje a co moje to...spróbuj mi zabrać":cool3: super:multi: że chociaż na zdjęciu wszystkie psiurki razem-nawet cichutka Dosia się załapała-zuch dziewczynka:lol:
  13. [quote name='Ewanka'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/341/9fdf3074c05a9036med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=magenta]*****KTO WSPOMOŻE:loveu::loveu::loveu: GROSIKEM ZADŁUŻONĄ :shake::shake::shake:MOLLY ???? POPATRZ -JAK NIE ZAKOCHAĆ SIĘ W TYM UROCZYM SZCZENIORKU*****[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE]
  14. [quote name='Joodith']A my życzymy Mollince wspaniałego domku stałego :)[/QUOTE] oczywiście dołączam się do tego życzenia:loveu: Ewanko-proszę napisz czy do karmy doszły dwie pileczki,ring ,2 kości i ciasteczka- wypisywalam to z allegro i mam zwyczaj kończyć transakcję komentarzem a nie wiem czy przesyłka ok :oops:. -widzialam szelki Mullinki:diabloti: -z kasą krucho:oops: czekam na Jo37 -na już? są potrzbne drugie czy wystarczy obróżka ,którą ma . [SIZE=3]dziewczyny jak myślicie =trzeba już ogłaszać Molly czy czekamy na wszystkie szczepienia ,bo sterylka to przecież za kilka miesięcy ? Ewanko a kontakt w ogłoszeniach jest Twój z racji ze wszystko wiesz ,czy mój?[/SIZE]
  15. [quote name='Joodith']Ode mnie wpłynie na pewno w przyszłym tygodniu, za wrzesień i październik.[/QUOTE] dziękujemy:loveu: Molly -mam nadzieję że dzisiaj będziesz grzeczna:diabloti: przelałam dzisiaj moją deklarację za październik-30 zl. [COLOR="#ff0000"]***SZUKAMY SPONSORA/ÓW DO ZAPŁACENIA :loveu: DRUGIEJ POŁOWY TRANSPORTU-75ZŁ. :shake:ORAZ DOKŁADKI DO SUCHEJ KARMY 38,99ZŁ.:shake:***[/COLOR]
  16. [quote name='Ewanka']Witamy również o poranku ... kanadyjskim ;) Molly przed chwilą leżała obok mnie na kanapie i pomagała mi pisać komentarze na dogo ;) ... podeszła Dosia, położyła łebek na brzegu wersalki, a mała Mulinka jak nie skoczy, jak nie warknie ... biedna Dosia zaczęła szczekać kompletnie zaskoczona .... :roll: oj, potrwa to jeszcze jakiś czas, zanim suczki się dogadają :p[/QUOTE] bardzo mi szkoda Dosi:oops:nie wiem jak rozwiązać tą sytuację:-( Ewanko chyba trzeba jakoś karcić Molly ... czekam na wiadomości od Jo37-może jeszcze coś w ostatnie dni września wpłynęło na konto to Ewanko zaraz szybciutko przelejemy:oops:
  17. Ewanko -to super że jest już karma:lol: jednak w komentarzach mają rację że przesyłka błyskawiczna:multi:
  18. [quote name='Lilek']Soniu, na jaki transport Wam brakuje?Chętnie pomogę z transportem, naprawdę.[/QUOTE] Molly w momancie zabierania ze schronu praktycznie nie miała funduszy :placz:ale musiałyśmy wykorzystać darmowy transport z Zamościa do Otwocka ,deklaracji na DT też mamy tylko 1/3 :shake: dlatego ile tylko mogę finansuję po częśći wszystkie koszty....post nr2:oops::oops: ale po ludzku nie dam rady dlatego za transport z Otwocka do Ewanki zapłaciłam 150zł. ale z góry poinformowałam że połowa czyli 75zł.to pożyczka :oops:do zwrotu :oops: ....stąd ten apel o pomoc w transporcie i kupnie suchej karmy. [quote name='Ewanka'] Malutka Molly jest sprytna i mądra, dzisiaj razem z Lenką pomagały zbierać jabłka w sadzie i zajadały te, które same wybrały, piękne czerwoniukie ;) ... a teraz w koopce na dywanie posiekane czerwone skórki ... musiałybyście widzieć minę TZ-ta :evil_lol:[/QUOTE] ha,:eviltong:przytulałam Mulinkę w drodze ze schronu ,miziałam i...:roll: samoistnie przekazałam jej fluidy od mojej Sońki ,która całe lato sama zrywa sobie pomidorki koktajlowe i truskawki z krzaczków :crazyeye:a za świeżą marchewkę ,nawet gdzieś zagubioną na grządkach -zrobi dosłownie wszystko:diabloti:
  19. [quote name='Ewanka'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/348/f554140d6ee7f814med.jpg[/IMG][/URL] Molly teraz siedzi spokojnie - pozuje ;) ... ale zwykle włazi mi na klawiaturę i nie daje do Was pisać ............ :D a tu bolesne zastrzyki ... dziękujemy cioci[I] Lilek[/I], dzisiaj ostatni zastrzyk ... huuurraaaaa :multi::multi::multi: [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4a1c9663a9471ace"][IMG]http://images35.fotosik.pl/183/4a1c9663a9471acem.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dotarłam na chwilę :oops:a tu takie cudeńka Mollistej na zdjęciach:loveu:-panna wygląda na rozumną bo obraca się w kręgu dogomaniackich-komputerówek:evil_lol: [SIZE="4"][COLOR="#0000ff"]szczególne podziękowania dla Lilek:loveu::loveu::loveu:za niejednokrotną kłującą opiekę na doopką Molly[/COLOR][/SIZE]
  20. [COLOR=black]Molly -jak ciocia Ewanka ładnie prosi żebys nie startowała do hrabianki Dosi to proszę cię posłuchaj...:mad: bo niema to jak zgoda w stadzie:multi:a delikatna Dosieńka właśnie potrzebuje spokoju :oops:[/COLOR] [COLOR=#ff0000] [/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000]***SZUKAMY SPONSORA/ÓW :loveu: DRUGIEJ POŁOWY TRANSPORTU-75ZŁ.:shake: ORAZ DOKŁADKI DO SUCHEJ KARMY 38,99ZŁ.:shake:***[/COLOR]
  21. Ewanko a czy Molly :loveu:wogóle nie syganlizuje że chce na spacerek ? z tego co piszesz to załatwia się w domu po spacerku:evil_lol: proszę spróbuj z nią troszkę popracować i jak się załatwi na dworze to dostanie nagrodę,w tej przesylce będą takie małe ciasteczka, mała powinna szybko załapać o co chodzi -to wazne żeby umiala to robić przed adopcją, :roll: taki sikający-świszczypał nie będzie miał szans na domek :shake:
  22. [quote name='Jo37']Na konto Molly wpłynęło : Lady Swallow - 70zł dopłata do leczenia Sonia71 150 zł na transport - z tej kwoty 75 zł to pożyczka . Z konta wypłynęło - 150zł za transport ( Pati-C) 220zł - zwrot za leczenie 170zł i 50zł karma ( Ewanka )[/QUOTE] [I][COLOR=#0000ff]Bardzo dziękujemy następnej ofiarodawczyni-ladySwallow :loveu::loveu::loveu:MOLLY przesyla całuski:loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I] [I][COLOR=#0000ff][/COLOR][/I] [COLOR=#ff0000]***SZUKAMY SPONSORA/ÓW :loveu: DRUGIEJ POŁOWY TRANSPORTU-75ZŁ.:shake: ORAZ DOKŁADKI DO SUCHEJ KARMY 38,99ZŁ.:shake:***[/COLOR]
  23. OCZYWIŚCIE DOŁĄCZAMY SIĘ DO PODZIĘKOWAŃ DLA LILEK:loveu::loveu::loveu: dobrze że mała szybko łapie polecenia-im więcej ją nauczysz tym szybciej znajdzie domek jak zaczniemy pewnie niedługo ją ogłaszać:lol:oby szybko przyszła przesyłka to uratujesz może coś jeszcze przed ząbkami Mollistej:evil_lol: [COLOR="#ff0000"]***[SIZE="4"][COLOR="#ff0000"][/COLOR][/SIZE]SZUKAMY SPONSORA/ÓW :loveu: DRUGIEJ POŁOWY TRANSPORTU-75ZŁ.:shake: ORAZ DOKŁADKI DO SUCHEJ KARMY 38,99ZŁ.:shake:***[/COLOR]
  24. [quote name='agada']Z bazarku na Molly przeznaczyłam 46zł. Jo37 już poinformowana, bo do niej bezpośrednio wszystko wpłynie.[/QUOTE] agado-bardzo dziękujemy:loveu: jak pozwolisz przeznaczymy je szczepienia,które bedą już niedługo Ewanko-potwierdzam że dzisiaj zamówiłam 12 kg suchą karmę Brit super premium puppy jagnięcina z ryżem +dodatki:lol: ,powinna być u ciebie szybko:multi: więc Mulinka będzie na jakiś czas zabezpieczona.
  25. [quote name='agada']Tu jest fajna piłeczka dla Molly: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193632-Kosmetyki-perfumy-smako%C5%82yki-dla-psa-szelki-fili%C5%BCanki-na-kilka-ps%C3%B3w-do-8.10-do-21[/URL] Poszukam jeszcze....[/QUOTE] agada -karmę z piłeczkami i innymi zamówiłam już ,razem bo przesyłka była gratis:roll: także dzięki za szukanie ,teraz nie mam czasu zobaczyć co znalazłaś ,może potem zobaczę-dzięki:oops:
×
×
  • Create New...