-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
dzisiejsze,świeżutkie info o Patynce: wszystko ok,przytulanka całkowicie zawładnęła sercem Pańci:)i ...łóżkiem ,bezproblemowo zostaje sama w domku,ogonek na spacerach w górze choć bardzo pilnuje by Pani byla bliziutko ,jedynie problem to inne psiaki ,jakoś nie bardzo się może pannica zakolegować z nimi ,no ale to nic poprostu skromna jest :cool3: tytuł zmieniłam bo wg mnie Pati znalazła swoje miejsce:loveu::loveu::loveu: [B][I][FONT="Arial"][SIZE="3"][COLOR="darkorchid"][FONT="Arial Narrow"]BARDZO CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM ZA WSZELAKĄ POMOC:OSOBOM STALE WPŁACAJĄCYM DEKLARACJE - MOCNE UŚCISKI ,INNYM OSOBOM WPŁACAJĄCYM GROSIKI ,POMAGAJĄCYM W KAŻDY INNY ,MOŻLIWY SPOSÓB TAKŻE JESTEM WDZIĘCZNA ,BEZ WAS WSZYSTKICH PATKA TKWIŁA BY DALEJ W SCHRONIE,JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ :loveu::loveu::loveu::loveu:[COLOR="magenta"][/COLOR] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://b2.img.v4.skyrock.net/b26/chimene132/pics/2140863827_1.gif[/IMG]
-
[B][COLOR=indigo]wpłata i wyplaty z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:[EMAIL="jogolcia@pdx"]jogolcia@pdx[/EMAIL] 50zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.hotelik listopad 4 dni 40zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]3.transport końcowo 350zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] wieści dzisiejsze od Patynki: nie ma żadnego problemu z jedzeniem , załatwianiem się na spacerach,które są jeszcze krótkie ze względu na to że jeszcze sunia potzrebuje czasu by przyzwyczaić się do odgłosow,więc szybciutko robi to co ma być:evil_lol:i sprint do domku,niekoniecznie chce się zaprzyjaźnić z psimi kolegami choć są widoki że jednak pogada z nimi ,najważniejsi są ludzie od których chętnie przyjmuje głaski :lol: zdała też już test na pozostawianie w domu bez Pani-nic nie zniszczyla ,nie szczekała też ,prawdopodobnie przespała w ....szafie,na miękkich torbach i tam też znosi przysmaczki:crazyeye:wg Pani to na razie "jej miejsce"i mimo że dobrze się czuje w całym domu a najlepiej z Pańcią w łóżku to w ciągu dnia lubi chwilę pobyć na "swoim " ale dziewczynka jest tam dopiero 4 dni ,pewnie jescze nie jedno miejsce będzie "jej":multi: czyli ogólnie "wsiowa"dziewczynka powolutku przemieni się w "miastową" i za to wysylam jej pozytywne myśli i trzymam bardzo,mocno kciuki
-
[quote name='Ewa i flatki']Jestem na jej wątku :) Mieszkam w kamienicy naprzeciwko, więc mogę pomóc, doradzić albo pomiziać, jakby co :P[/QUOTE] Ewa i flatki -bardzo witamy na wątku Patynki :)mam nadzieję że szybko wam się uda spotkać na spacerkach i miziankami Patynka pozbędzie się starchulców ;) funiu dziękuję za karmową wyprawkę Patki.
-
funiu dziękuję bardzo -zrobię przelew i Patynka będzie rozliczona z hoteliku,oczywiście gdybyś coś sobie jeszcze przypomiała to proszę pisz (rozmawiałyśmy o karmie którą Patka zabarała ze sobą ,może dolicz kwotę za nią )
-
[B][COLOR="indigo"]wpłata na konto Pati: 1.:loveu:NN 100zł. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] wieści po pierwszej nocce Patynki: wczoraj po całodziennej głodówce z wielkim apetytem zjadla kolację,siooo w domku ale to ma już wybaczone,spała z Pańcią oczywiście w łóżku :),poranny spacerek jeszcze jako sunia przerażona ale spokojnie przyjmowala przytulanki i glaski od sąsiadów,ludzi wiedzących że każdy pies schroniskowy potrzebuje czasu na akceptację ,spacerek uwieczniony Mr.Koo ;),teraz okupowała fotel i mimo że spięta z z ainteresowaniem obserwowala otoczenie -BĘDZIE DOBRZE BO JEST BARDZO OTWARTA NA PRZYTULANKI pAŃCI dodatkowa fajna wiadomość to taka że dogomanka p.Ewa -sąsiadka niedaleka Patki oferowała swoją pomoc -BARDZO DZIĘKUJEMY :)
-
Patynka już bezpieczna w DS :) trochę było przerażenia bo z zielonego sadu dotarła do... centrum stolicy...ale będzie dobrze ,trzeba dać jej ciutkę czasu....wiadomo... Mieszka teraz w starym budownictwie-kamienicy która posiada wewnątrz podwórko na którym będzie miała spokojne spacerki ,to pozwoli jej przyzwyczaić do sytuacji a póżniej będzie korzystała z zielonych Pól Mokotowskich Patynka- spokojnej ,pierwszej nocki !!!!!!
-
:loveu::loveu::loveu:[I][COLOR=red]właśnie Patynka opuściła Zamość:loveu::loveu::loveu:za 4-5 godzin dotrze do DS:loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#ff0000][/COLOR][/I] [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:Katekermit 30zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.sonia71 50zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [COLOR=black][B][COLOR=olive]mamy na cały transport !!!!"idzie"50zl. od jogolci i.....100zł.od NN!!!!!!!!! [/COLOR][/B] [/COLOR] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B]
-
jogolcia dziękuję bardzo:loveu::loveu::loveu: Agucha a weź się cofnij ciut wyżej co napisalaś:cool3:,bardzo dziekuję za calą pomoc Patyśce :loveu::loveu::loveu:masz udział w pomocy zamojskim schroniskowcom. konto transportu= 128,20zł (reszta od Pańci+50zł.jogolcia+30zł.Katekermit+50zl.sonia71=258,20zl.brak81,80zł.
-
Agucha oj,tam oj tam, Pani niczego nie wymagala i nie ma tu żadnych podteksow-proszę ,nie szukajmy sami problemów-jeszcze raz : akurat w ten piątek,sobotę i praktycznie całą niedzielę Pani Patki ma wolne ,w związku z czym ***TO JA***zdecydowalam że warto to wykorzystać i ***TO JA*** chciałam zorganizować wszystko tak by miały czas na swobodne poznanie siebie a tym samym zminimalizowanie stresu Patki-czyż ona na to nie zasługuje ,przecież wiem że zależy ci na Patce co nie :)
-
pisałyśmy wszystkie 3 :) lady jeżeli chcecie skorzystać można się chyba dopiąc do przewiezienia Airy do Lublina ,zapytajcie pati-c
-
wszystko zgrane !-jutro rano Pati z pati-c wyrusza w swoją podróż do DS-TRZYMAJMY WSZYSCY KCIUKI !!! [B][I][COLOR=deepskyblue]***JEŻELI MASZ OCHOTĘ WESPRZEĆ PATKĘ I MIEĆ SWÓJ UDZIAŁ W JEJ SZCZĘŚCIU -DORZUĆ GROSIKA NA TRANSPORT*** [/COLOR][/I][/B]
-
chwila ,weszlam dopiero teraz ,pisalam wczoraj w południe że idę na pogrzeb...muszę wszystko teraz przepatrzeć... .................................................. KateKermit bardzo dziękuję za chęć wplaty listopadowej stalej deklaracji przeznaczonej na transport :)szczerze mówiąc nawet nie wiem jak się zachować ,czy mam prawo prosić o wpłatę stałych deklaracji na listopad bo w sumie Patka jeszcze jest w hoteliku a z drugiej strony ,zaraz wyjeżdza,-----zostawiam decyzję każdej z osób i za jakąkolwiek ,DZIĘKUJĘ . Becia nasze PW było w obie strony krociutkie i nic z nich nie wynikało,zapytalam czy jeździesz,odpisałaś że syn jeździ ale w piątek jest w szkole,podziękowalam ci odpisując że chyba skorzystam z tranzportu dziewczyny która się tym zajmuje bo boję się o Pati- i tyle .... [B]OPRÓCZ BEZPIECZEŃSTWA SUNI bardzo ważną rolę w całym transporcie odgrywa data ,którą podawałam od początku wszędzie *****4 listopada piątek****[/B]nie sobota ,niedziela .Pani wtedy ma wolne te kilka dni ,poźniej niestety tak jak każdy z nas pracuje a przecież wszsytkie wiemy jak ważne są pierwsze dni na aklimatyzację..... ale dobrze że jesteście u Patki bo gdyby ten piątek nie był taki ważny to dzięki Beci i jej synowi (ktorego de facto zazdroszczę ,bo moje dzięcię ma inne zaineresowania)Patka też pojechalaby bezpieczna-TAKŻE BECIA DZIĘKUJĘ BARDZO ZA CHĘĆ POMOCY. czyli sumując stan konta na transport wynosi:128 zł.+50złsonia71+30złKatekermit=208zl BRAK 132ZŁ.
-
Patyśka powrót na pierwszą! po grosiki....a mnie czeka zaraz smutny obowiązek -pogrzeb:(
-
poproszę Jo37 o wizytę poadopcyjną w rocznicę okrągłego roku Molly w DS :)
-
[B][I][SIZE=3][COLOR=darkorchid]****Patynka- na pierwszą !! czaruj przytulankami ludzkie serducha***BRAK 162zł. na transport suni do DS**** [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
-
mi w sekundzie przybyło kolejne siwe pasmo ...dobrze ze chociaż tylko na chwilę ;) Polcia trzymaj dobry fason -ty charakterna kudlatko :)pogromczynio męskich nogawek!
-
Murka odpisala że u nich teraz nic się nie szykuje myślę że jedank nie potępicie mnie za mocno jeżeli jednak wykorzystamy ten transport pati-c ,bez przesiadek,a całą drogę 5 godz, w jednym spokojnym miejscu,dzisiaj jest już środa do organizacji zostały dwa dni ,a raczej dzień do jutro wszsytko musi być dograne a pewnie sporo ludzi jest jeszcze na wyjazdach...ale jak trafi się coś dobrego to najwayżej skorzystamy stan konta Patki to 158zl.-3dni listopada 30zł.=128zł+50zł.moja stala= 178zł. BRAK 162ZŁ.gdyby ktoś jeszcze wrzucił grosik ...plissss ....zaraz zmienię tytuł ,może to ciutkę pomoże
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
super ze domek Rozki dał jej szansę i "nie odpuszcza bo pies trudny" ,u Polly to samo ,też najlepiej jej w domku w towarzystwie Pańci choć lubi też zabawy z innymi pieskami -obu suniom poszczęściło się jedank że mają takie DOMY -
dostalam info o Polly: [INDENT][FONT=Arial][SIZE=2]Nie mialam pozytywnych wiadomosci. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Obecnie moge smialo powiedziec ze mam pozytywnego[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]pieska.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Nie wszystkie zachowania Polci sa jeszcze dobre,ale caly[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]czas pracuje nad nia. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Miala Pani racje -piesek b.trudny.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Przez pewien czas zalatwiala sie w domu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Spacer z nia byl koszmarem.Na terenie po ktorym spacerujemy zlapala 2-ch robotnikow za spodnie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Na straznikow szczekala i gonila za nimi.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Nie moge ja spuszczac ze smyczy bo natychmiast ucieka do domu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Nie che pic wody chyba ze przyniose jej do poslanka.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jesc w kuchni tez nie chce. W zwiazku ztym cale lato jadla na balkonie.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ma bardzo wrazliwy zoladek. Gdy cos zlapie na spacerze zaraz choruje.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Ma tez slabe serduszko-szybko sie meczy.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Przez 6 m-cy przybylo jej 6 kg [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jest juz zaczipowana.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Od m-ca gdy wolam Polcia do kuchenki,przybiega i je,[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]ale ja musze wyjsc z kuchni.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]CZasami zostaje po5,6 godz sama i jest grzeczna.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Na corki i wnuki jak przychodza do domu warczy iszczeka, ale po niedlugim czasie usakaja sie iobserwuje.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Nie bylo mi latwo.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Dla takiego pieska potrzeba duzo milosci iwyrozumilosci i ja tak postepuje. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Polcia za kazdy posilek i spacer mi dziekuje.-Oblizuje moje rece.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Cieszy sie jak jak wybieramy sie na spacer i spaceruje [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]z podniesionym ogonkiem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bardzo ladnie bawi sie z malymi pieskami.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Reasumujac jest szczesliwa a ja wraz z nia.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Bardzo dziekuje za Polcie i serdecznie pozdrawiam.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2] [/SIZE][/FONT] [/INDENT]
-
Becia odpisala że kiedyś proponowala taki transport ale to było dawno ,nieraz jeździ jej syn ale w piątki jest w szkole
-
to co skrobnę PW do Beci i dowiem się czy to o nią chodziło jeszcze wrócę do tego pociągu -cały czas mi pokazuje że przesiadek jest więcej bo:zamość -lublin,lublin-dęblin,dęblin-warszawa i bedzie warszawa- dom=stanowczo za dużo złych możliwości...
-
gdyby to dograć to może jest to jakiś pomysł ,tylko na razie nie mam takiego zgłoszenia, myslę że wszsytkie dziewczyny już wiedzą i na pewno dadzą znać gdyby ktoś jechal...mamy jeszcze te kilka dni, tylko tak jak pisalam wyżej wykluczam przypadkowe samochody pełne wiankow i podróżujących ,trzeba zminimalizować momenty w których mogło by dojść do "stresowego pójścia w długą przerażonej suni" zbyt długo czekała na dom ...może przesadzam,może ...ale tyle ostatnio było ucieczek ...a tearz wszedzie cmentarzowe korki,niecierliwi kierowcy,nerwy tym pociągiem to pewnie było by tak jak pisałaś:przesiadka w Lublinie na jakiś warszawski,potem niestey taryfa z dworca do Pani bo Pani nie ma samochodu lub też jakiś inne samochód ,wszędzie obcy ludzie ,zmieniający się ...ale ja pesymistka ,chcialabym dla Patyśki jak najlepiej i kombinuję...kombinuję jak koń pod górę ...i ciągle coś mi nie tak i krecę się wokól tego jednoosobowego ,płatnego transportu jak ćma ...kto chętny na pociągową podróż?
-
pati-c podala kwotę około 340zł. qrcze to taki trudny termin,ludzie są po wyjazdach ...i raczej w piątek wracają do domu ...wici są po zamojskich dziewczynach rozpuszczone...jeszcze jest kilka dni może będziemy mieli szczęście?jedank wyluczam przesiadki i busy ,gdzie przstrzeń między siedzeniami wystarcza tylko na skulone nogi a to 5 godzin jazdy,chociaż Patka jest grzeczna w aucie to jedank na trasie do Lublina miała cały tył dla siebie,(oprócz mnie;) ale to ja bylam od miziania i cichego szeptania :) napisalam jeszcze do Murki ,
-
[B][COLOR=indigo]wypłata z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.310zł. hotelik za październik[/COLOR][/B] [COLOR=black]pati-c zgodzila się przewieść Patynkę z hoteliku do samej Pańci,jest to transport platny pewnie ok350zł. ,czekam jeszcze na podanie konkretnej kwoty ,stan konta suni wynosi 158,20zł. gdyby osoby stale deklarujące wpłaty zgodziły się wpłacić jeszcze listopad to już niewiele by zabrakło ....[/COLOR] [COLOR=black]wiem że transoprt jest drogi ale chyba lepiej dla suni która tyle czekała że by spokojnie dotarła do domu , bez zwiększania jej stresu,tyle teraz różnych przypadkow ...:(,ludzie podróżujący na cmentarze beda myślec o bezpiecznej drodze wiadomo taki czas ......co o tym myślicie ? [/COLOR] [B][SIZE=3][COLOR=blue]***stałe deklarowiczki Patynki która 4 listopada jedzie do DS wspomożecie jeszcze sunię swoją ostatnią wpłatą za listopad ,którą przeznaczymy na transport ?*** [/COLOR][/SIZE][/B]