-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
[quote name='sonia71'][B][I][SIZE=3][COLOR=red]powtarzamy ponownie badanie krzepliwości krwi-kto dorzuci grosik a tym samym da szansę Patce na znalezienie domku!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]****koszt 155 zł ****może się okazać dla niej ceną za dom!!! [/COLOR][/SIZE][/I][/B][/QUOTE] takim apelem będę błagać was o pomoc- dzięki wydarzeniu na FB które ciągle jest aktywne-udało się zapłacić za marzec a teraz potrzeba na badanie i kwiecień :( ale pewnie Patka wykorzystała już swoje 5 minut :(
-
ok,dzięki lady -zmieniam wiek na pow.9 i wyrzucam to kłapanie
-
dziękuję że wstąpiłyście do Patki :) w tym całym zamieszaniu i zaganianiu Tolu -ani jednego telefonu ,też bym chciała żeby wyniki były dobre ale na to nie mam wpływu-niestety IVV-napisałam że w przyszłym tygodniu wyniki ,raczej pod koniec tygodnia funiu-pozwolisz że zacytuję twoje słowa na FB ,myślę że to fajny pełny obraz suni-może ktoś to zauważy .
-
tekst do ogłoszeń -co zmienić?dodać? ująć? za długi? [B]Polly[/B] to ok.9-10 miesięczna średnia psia panienka. Dzieciństwo spędziła razem z siostrą w schronie.W zimowy mroźny dzień udało się je zabrać i dać im szansę na życie-bo pozostając tam zima zebrałaby je jako swoje śmiercionośne żniwo. Spokojna siostra znalazła swój domek,zaś [B]Polcia[/B] przebywa obecnie w domu tymczaswoym i jest na końcowym etapie nauki domowego savior-vivru. Bezsprzeczna [B]przemiana[/B] jaka dokonała się w[B] Polly[/B] by z przerażonego psiego dziecka stać się młodą panienką zabiegającą o zainteresowanie człowieka ale także oddajacą to co ma największego-[B][I]PSIE SERUSZKO[/I][/B]. [B]Polcia[/B] szuka domu najlepiej z ogrodem bo bardzo [B]lubi biegać i bawić[/B] się więc najlepiej żeby w domu był już przyjazny pies,koty dla niej są obojętne. Bardzo też wskazana jest osoba która będzie bardzo często przebywała w domu, choć sunia pozostaje na kilka godzin sama i nie niszczy oraz starsze dzieci rozumijące że sunia boi się gwałtownych ruchów i głośnego krzyku. Lubi smaczki i [B]chętnie za nie uczy[/B] się nowych komend.Do obcych na początku jest nieufna i szczeka ale potem po obserwacji otwiera się i [B]dopomina o głaski[/B]. Jeszcze przerażają ją szybkie samochody i tłum ludzi dlatego domek musi poświęcić jej czas na przyzwyczajenie się do nowego otoczenia. Bardzo ważne jest żeby był to [B]dom w którym były/są psy ale też spokojny,ciepły a właściciele cierpliwi i doświadczeni gdyż bardzo ważna jest jeszcze praca z Polcią.[/B] Dom gdzie kocha sie zwierzęta i poświęca im odpowiednio dużo uwagi a[B][I] Polcia odda wtedy całą siebie. [/I][/B] [B]Polly[/B] chodzi na smyczy choć preferuje swobodę,jeździ samochodem-jest spięta lecz grzeczna,lepiej też nie przekarmiać ją przed podróżą. [B]Polly[/B] ma ksiażeczkę ,jest zaszczepiona ,odrobaczona i wysterylizowana. [B]Kontakt do adopcji[/B]:tel.502622544 email :[email protected]
-
[B][COLOR="#4b0082"]wypłata z konta Pati: 1.krople do skóry i noska przeciew łupieżowi-18 zł. 2.szampon weter. do jednorazowego użytku -6zł. [/COLOR][/B] Kropelki powinny pomóc na ten nosek ,a szampon do kąpeli jak będzie ciepło:natrzeć ,pozostawić na 10 min,i spłukać Dzisiaj też Patka miała pobraną krew na powtórzone badania o czasie krzepliwości ,w przyszłym tygodniu bedą wyniki -oby były lepsze niż te zrobione zaraz po 3 letnim schronie i tym samym dały jej szansę na dom,jeżeli bedą bez zmian to trudno -widocznie Patka tak ma i koniec ,ale uważałam że trzeba dać jej jeszcze jedną szansę .
-
[quote name='sonia71'][B][I][SIZE=3][COLOR=red]powtarzamy ponownie badanie krzepliwości krwi-kto dorzuci grosik a tym samym da szansę Patce na znalezienie domku!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]****koszt 155 zł ****może się okazać dla niej ceną za dom!!! [/COLOR][/SIZE][/I][/B][/QUOTE] od dzisiaj zmieniła się też sytuacja finansowa Patki-odpadła deklaracja stała.
-
Ulka proszę umów Polcię na sterylkę-z racji zmiany jej sytuacji finansowej może udało by nam się zamnknąc wszystko jeszcze w kwietniu bo na ten miesiąc na opłaty mamy.
-
już sama nie wiem ...Ulka pisałaś wcześniej że chyba towja sunia miała sterylkę przed cieczką i potem posikiwala czy coś ...-dobrze pamiętam?
-
ta ostatnia fotka -to normalnie nagroda za te wszystkie niepewności decyzyjne jakie zrobilam co do Polly-tylko nie pisz tak od razu mi że ona ziewa ;) a wolę przez chwilę się cieszyc że mimo jazdy choć przez chwilę się cieszy i uśmiecha -potem oczywiście napisz prawdę ;) chyba się wzruszyłam ,Polcia masz wielkiego dziobka w ten pycholek :) a co do "wejścia w dorosłość"-nic się tam nie klaruje? ,nie interesuję się tą ...no :)...jednak wolałabym ją oddawać całkowicie bezpieczną .
-
ah ta Polcia!-na większosci fotek stoi zadumana,potem się leciutko rozkręca i gdzieś tam mignie zagoniona :) Ulka to taki typ "rozważnej i romantycznej" bujajacej w obłokach czy tylko sprawia takie wrażenie ?
-
wiosenny spacerek z Patką :)
-
[quote name='ULKA12']Na razie tylko info, krótkie bo mam mętlik w głowie, znalazła się Chanelka po kilku miesiącach, Boże jak ja się cieszę, a z drugiej strony jestem wściekła jak diabli. Polly ma teraz etap "gdzie ty tam ja" łazi za mną jak cień ale tylko w domu, na dworze jest zupełnie inaczej, przybiega na wołanie ale nie podchodzi za blisko na tyle tylko aby zabrać jakiś smakołyk z wyciągniętej ręki, nie wiem o co chodzi z tym dworem.[/QUOTE] może za dużo byśmy chciały na raz -najważniejsze że zaczyna się dla niej liczyć obecność człowieka -a że na razie tylko w domu to nic...poczekamy :) w tym mamy wprawę .
-
[B][I][SIZE=3][COLOR=red]powtarzamy ponownie badanie krzepliwości krwi-kto dorzuci grosik a tym samym da szansę Patce na znalezienie domku!!![/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]****koszt 155 zł ****może się okazać dla niej ceną za dom!!! [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
-
[quote name='ladySwallow']Patka jutro w gazecie w Lbn, może akurat.[/QUOTE] i nic -trudno ,wiosna idzie ....
-
Polly -niedzielne mizianko dla ciebie i oczywiście proszę jakieś małe info lub fotkę ;)
-
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
ja już więcej nie mogę niż tą jednorazówkę ...:( już ktoś tu deklarował jakiś grosik ,uzupełnijcie... ale wciąż brak dużo . -
co tam słychać Pollynka ? [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:Ewa G. 10zł[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL] [B][I][SIZE=4][COLOR=magenta]...jestem dla ciebie tylko psem, ale Ty dla mnie całym światem...[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
-
Patynka-mizianko i hopki na kolanka :)
-
tak myślalam Tolu :) tylko przy bardzo krótkim tekście zamiast krotkich wyrazów stawiając pełne zdanie zabiera się inne ważne szczegóły ale to juz nie ważne i tak jak ktoś ma zadzwonic to zadzwoni moze Pestce się uda. [B][COLOR=indigo] [/COLOR][/B]
-
[quote name='ladySwallow']Patka jutro w gazecie w Lbn, może akurat.[/QUOTE] może ...teraz przeczytalam to z TZ i myślę że z tego nic nie będzie bo połowę tekstu (a musi być krótki) o niej zajmuje i informacja że weterynarz u suni stwierdził zmniejszoną krzepliowść a wiemy jak jest ludzie się boją chorób, ja w swoich ogłoszeniach wysunęlam na pierwszy plan zalety suni i dalam tylko krótkie info o braku krzepliwości a szczegóły pozostawiam do konkretnej rozmowy...ale nie ma co narzekac -będzie co ma być . ladySwallow -dzięki bardzo :)
-
Pollcia-wymiziam cię troszkę za uszkiem i pod bródką :) [B][COLOR=indigo]wpłata na konto Polly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:Joodith- 20zl.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9aad9da8f0066f81.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/9aad9da8f0066f81m.jpg[/IMG][/URL]
-
zauważyłyście że Tajga bliźniaczo podobna zrobiła się do Lizki od Murki - i obie kruszynki posterylkowo smutne :(
-
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Sabka-oby już znalazł się domek który cię pokocha !