[quote name='sonia71'][B][SIZE=3][COLOR=black]***może ktoś ma możliwość przeniesienia deklaracji z Polly na Pati- praktycznie zero wpłat :shake:-proszę:-(***[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
no to chyba można przenieść wątek do działu -Już w domu :)
dzisiaj kontrola u wetki ,oby oczka i problem z długim trzymaniem moczu się już rozwiązał ,
i na spokojnie wetka poprzegląda ksiażeczkę Polci :)