Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. te obróżki to koniecznie !!!!!widzialam te kleszczory u funi ,brrrrrrrr :(
  2. [B][COLOR=indigo]wypłata i wpłata na konto Polly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.obróżka,szelki zabezpieczające wydostaniu się psa,smycz z podwójnym zapięciem-50zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.zwrot nadplaty za DTu Ulki12 150zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]BARDZO DZIĘKUJĘ ULCE12 ZA OPIEKE NAD POLLY.:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]W ZWIĄZKU Z PRZENIESIENIEM DEKLARACJI STAŁYCH NA PATI-BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ :loveu:-NADPŁATĘ POLCI TEŻ ZASILAMY BIEDNIUTKIE KONTO PATKI ,DZIĘKI CZEMU MOŻE UDA SIĘ ZAPŁACIĆ CZERWCOWY HOTELIK. [/COLOR][/B] [B][I][SIZE=4][COLOR=magenta]BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OBECNYM NA WĄTKU POLLY I MAM NADZIEJĘ ŻE OD CZASU DO CZASU ZERKNIECIE BY CIESZYĆ SIĘ RAZEM Z NIĄ ZE SZCZĘŚLIWEGO FINAŁU .[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [SIZE=2]PO POWROCIE Z URLOPU PRZYPOMNĘ SIĘ PANI O NOWYM INFO I FOTKACH :) [/SIZE]
  3. Patyśka szukaj cienia pod sadowym drzewkiem ,obrzydliwe kleszczory to mogą ci tylko n...ć !? co nie :) a zapomialam napisać że jak wrociłyśmy do hoteliku to Patka na widok funi dosłownie wywinęła mi się z szelek(czyli jakby co to jest bardzo,bardzo sprytna !:) i oczywiście zaprowadziła swoje porządki na wybiegu bo pozostale dziewczyny bez niej się rozbestwiły ;) mialam przyjemność przywitania się z Rudym-od Saby z lasu-który pilnował gospodarstwa :) i takiego cuda jak maleńka Czoco(lub jakoś tak) to chyba dawno nie widziałam -nic tylko nosić na rękach i całować,całować i spełniać zachcianki- ciutkę zagubionej w całej,głośnej, latającej ferajnie :)
  4. skoro w owym czasie odlegóśc nie ma znaczenia i ma się stać cudzik -TO OK,NIECH TAK SIĘ STANIE albo jeszcze cud większy cudzik i nasze trzy panienki niech lecą do domków!!!!!!
  5. hebanowa księżniczka na poranny jooging po chłodnej rosie!
  6. [quote name='funia']Kupiłam obroże .Dołożyłąm 9 zł .Doliczam do hotelowania .[/QUOTE] DZIĘKI FUNIU.oczywiście doliczę i jak tylko wpłyną pieniążki wszystko ureguleję . Obrożka już kupiona Kiltix koszt 60zł.-50zl idzie od jogolci:loveu:ja na razie założyłam,10zł sonia71 [B][COLOR=indigo]wplaty i wypłaty z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.gotówka zostawiona na obrożę u weta -51zl[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.mój bazarek 57,50zl[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]3.sonia71 50zł stala od czerwca[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]4.sonia71 9zł. jako brakujące do calego kosztu obróżki [/COLOR][/B]
  7. a taki był koniec pięknej niedzieli : "ROBCIE CO CHCECIE...ALE BEZE MNIE!!!! [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/545/dscn4044f.jpg[/IMG] "BABO WEŻ JUŻ PRZESTAŃ-DAJ ODETCHNAC ..." [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5485/dscn4043.jpg[/IMG]
  8. idziemy znow na działkę: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/854/dscn3976ps.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/2456/dscn3991li.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/4109/dscn4033nf.jpg[/IMG]
  9. [quote name='IVV']Soniu wyslalm 50zl dla Patysi[/QUOTE] IVV-bardzo,bardzo dziękuję a Patyśka przesyła przytulanko:loveu::loveu::loveu: Patyśka szuka swojego domu - nie wszystko mogę przeskoczyć z moimi chłopakami:mad:i tak byli bardzo wyrozumiali wczoraj :crazyeye:ale w tym wypadku nie moglam zlapać calej ręki za wyciągniety palec pomocy:roll: a teraz jeszcze kilka fotek z przepustki Patki: Sońka atakowala drzwi bo przecież bez niej nie może nic się dziać na klatce ;) a Patka bacznie obserwowała-dołączyć czy nie.... [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7656/dscn3945r.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/64/dscn3930m.jpg[/IMG] balkon z braku przestrzeni w mieszkaniu to jej czasowka ;) [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1509/dscn3845r.jpg[/IMG]
  10. no to jeszcze :) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/dscn4012.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1340/dscn4012.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2461/dscn4016a.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2651/dscn4021x.jpg[/IMG] to na razie tyle -jutro kilka sytuacyjnych :)
  11. ciekawe kiedy Wam się znudzi ;)to byla tylko wyjściówka Gwiazdeczki :) [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/4083/dscn3981v.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/8215/dscn3961y.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1368/dscn3968v.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2793/dscn3979b.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9107/dscn4009q.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/2928/dscn3923m.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6026/dscn3929h.jpg[/IMG] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/dscn3950y.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9708/dscn3950y.jpg[/IMG][/URL] a teraz na działeczce: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3556/dscn3955.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4775/dscn3959l.jpg[/IMG]
  13. pewnie że są fotki:multi:a gdyby Patyśka pozowała ja przystało a nie ciągle kręciła się i wiercila a już w momencie pstryknięcia osiągnęła mistrzostwo świata i większość fotek to tył łepka lub dooopka:evil_lol: ogólnie spędziliśmy super dzień,nie polała się krew Patka cała i Sońka też choć taki respekt wzbudziła w Patyśce i od razu pokazała jej że może robić co chce i gdzie chce ale Pańcia jest "nietykalna i wara obcym". Patyśka niechętnie wsiada do auta ale z pomocą, w czasie jazdy jest bardzo grzeczna i wszsytko obserwuje a potem leży spokojnie można daleko jechać ,,schody na 4 piętro były przyczyną strachu który po południu całkowicie zniknał i sprytnie pokonała je,najlepsze miejsce w domu to balkon,daje się miziać obcym ale przerażają ją maluchy na rowerkach ,biegające i krzyczące :mad: a teraz fotki : zapoznanie:eviltong: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/dscn3934w.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6981/dscn3934w.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/6230/dscn3847i.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2897/dscn3880y.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8213/dscn3882m.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8858/dscn3909.jpg[/IMG]
  14. sorry jogolcia ;) ale dzisiaj nie poleżycie pod gruszą bo Patka rozważa leniuchowanie wśród rabatek ,truskawek i ...szczypiorku :),oby tylko nie "strzelila focha" jak to mówi mój syn -zapowiada się fajny dzień :)
  15. to ja bedę trzymać kciuki,choć nie wiem czy będą działać z takiej odległości :)
  16. Tayuśka to dzisiaj to dzisaij chyba nie wyjdzie z chłodnej budki :)
  17. jogolciu:loveu::loveu::loveu: obróżka już pewnie na szyjce Patki-dzięki Tobie:loveu: kleszczory bedą zwiewać na drugi koniec sadu:diabloti:
  18. [B][I][COLOR=blue]zaczął się czerwiec-do zaplaty mam hotelik 300zł a konto ma minusie po opłaceniu badania krwi :([/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]czekam na rozliczenie bazarku oraz Polci,ja też dorzucę 50ZŁ,(więcej nie mogę bo skończyło się allegro i też muszę wznowić ) ale i tak będzie brakowało dużo:(BARDZO PROSZĘ OSOBY KTÓRE DEKLAROWAŁY SIĘ O WPŁATY GROSIKÓW. [/COLOR][/I][/B]
  19. oj,Patysia zaniedbałam cię dzisiaj ;)
  20. eh....., Patka BEDZIE DOBRZE- ZNAJDĘ CO DOM,PRAWDZIWY DOM !
  21. tak naprawde to zawsze jest nie ten czas-a to zima,a to święta,a to wyjazdy a to .... :;)-Pesteczka super kropeczka :)
  22. i tak bedzie co ma być-nie na wszystko człowiek ma jakiś wpływ choc pewnie nieraz mógłby zrobić więcej niż już zrobił-dobra,Tayusia -hebanowa księżniczka dzisiaj szczegolnie musi szukac cienia--ufffff będzie gorąco ...
  23. ja tylko odwiedzę ...coby Hunterkowi dobre fluidy przeslac by się wszsytko ułożyło.
  24. delfy jak najbardziej dołączaj do nas,Patyśka jest tak ruchliwa że może być nas w sadzie jak najwięcej :) funia -to co ty nie wiesz że jak się kobieta uprze a jeszcze w czasie burzy hormonów -to zawsze dopnie swego ;)
  25. [quote name='Tola'] SIZE=3][B][COLOR=sienna]konto udostępniła sonia71[/COLOR]:loveu:[/B][/SIZE] Stan konta na 13..03.2011[/B][/COLOR][COLOR=black][B]: [COLOR=sienna][U]818,96 zł[/U][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR] Z powodu wyjazdu w czasie ktorego zapewne nastąpi rozliczenie Szansy za szpital i za porozumieniem z Tolą przelalam dzisiaj kwotę 818,96zł.-wg stanu konta -na konto bankowe Zamojskiej Fundacji dla Zwierząt i Srodowiska w Zamościu a tym samym mój udzial w zbieraniu funduszy dla Szansy jest zakończony. Proszę o potwieredzenie na wątku czy pieniążki dotarły. życzę suni szczęścia w nowym domku i oby nigdy więcej nie trzeba było zbierać pieniążków na jakiekolwiek leczenie-BĄDŻ SZCZĘŚLIWA SZANSO!!!!
×
×
  • Create New...