Dzisiaj ok.6:20 byla audycja w Esce,P.Rawska bardzo wyczerpujaco i w miare szczegolowo przedstawila historie Ozziego i punkty petycji,sporo ludzi na pewno to sluchalo przed praca,zaangazowalam kolezanke z pracy i przekarze liste do podpisow wsrod swoich znajomych,ale reakcja jest rozna ,miejmy nadzieje ze ich troche zbierze,widzialam tez plakaty w Mzk ,ludzie opawiadaja ze oczy Ozziego bardzo dzialaja na serca. oby przelozylo sie to na podpisy.