Jump to content
Dogomania

guccio

Members
  • Posts

    16975
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    47

Everything posted by guccio

  1. Niestety ludzie nie rozumieją,że ponosimy koszty(niemałe),żeby psa/kota ratować. Pies do budy na łańcuch,kot ma za zadanie łapać myszy....
  2. Mamy piękną zimę. Śnieg,fest mróz i problem.... Smaruję łapki olejem, wazeliną-nic nie pomaga.
  3. Świąteczna Gajulka jest przecudna.
  4. Życzymy spokojnych,radosnych Świąt.
  5. To ja na dobry początek dyszke mogę.
  6. To pisz o Pelagi. Coś po świętach zrobię. Tzn.bazarek.
  7. Mam zniżkę na OLX. Zrobiłam Ivci ogłoszenie na Kraśnik i Zamość. Nie umiem wstawić linka.
  8. Jest straszny pieszczoch.
  9. To jak się okazuje Kamilą dobrze skojarzyłam.Cos w tym jest...
  10. Z tej okazji przelewamy na konto lecznicy 50 zł. (na dług).
  11. Mija dwa lata jak zabrałam z lecznicy Maćka.
  12. Myślę jak Tyska. Spróbować warto.
×
×
  • Create New...