No właśnie,co niektórzy albo większość lubi...
Zwierzę było,jest i będzie nieprzewidywalne.Robisz wszystko od wielu lat, żeby do takich sytuacji nie dochodziło.Nie zrobiłaś tego specjalnie.
A ludzie,no cóż,w większości czekają aż ktoś się potknie.....