W górę Morisku:multi:...jeżeli baffi ma 12 lat ,to przecież można pogadać z jej rodzicami,ale wątpię,by chociaż widzieli psiaka:lol:...Wiem jak to jest,bo już nie raz się nadziałam..cieszyłam się,ze jest szansa na domek,a tu milion wymówek..i dowiaduję się,ze jednak nie ma 2 dzieci,ale 13 lat :roll: ..ehh
Trzymam kciuki za maluszka:loveu: